Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

NOVINKY » Přívěšek | Řetízek | Dovolená
Zlato nebo stříbro? Řetízek s přívěškem může bez obav na dovolenou

Hurá do moře i se zlatým řetízkem

Léto je v plném proudu, venku se rtuť teploměru nezastaví pod třicítkou a vy schválně necháváte zlaté řetízky a zlaté přívěšky doma. Není k tomu ale důvod! Léto je jako stvořené pro nošení zlatých řetízků a zlatých přívěšků. Rozhodně vám nikde nebudou překážet, zlaté řetízky i zlaté přívěšky můžete nosit do moře, bazénu, na tenis i kolečkové brusle. Nemusíte je zbytečně sundávat a pak se o ně bát, abyste je snad neztratili nebo vám je někdo ukradl. Nebudete se přece vzdávat vašeho oblíbeného módního doplňku a na dovolené chodit bez zlatých řetízků a zlatých přívěšků, které jste si pořídili na našem webu. Zlaté řetízky i zlaté přívěšky jsou velmi odolné, kov je dostatečně ušlechtilý, a tak se nemusíte bát s ním skočit do moře a ani mu nevadí váš pot. Zlatý nebo stříbrný řetízek i zlatý přívěšek tak můžete mít u sebe kdykoliv a kdekoliv.

Zlaté řetízky milují i muži

Asi se budete divit, ale zlaté řetízky a zlaté přívěšky nenosí jen ženy. Ani muži nechtějí zůstat pozadu. Je pravda, že zlatý šperk v podobě zlatého řetízku či zlatého přívěšku raději vyberou nejdříve svojí přítelkyni, až ji uspokojí koupí zlatého řetízku,

mohou si v klidu vybrat nějaký řetízek nebo zlatý přívěšek pro sebe. Muži mají raději stříbrné řetízky vyrobení ze žlutého zlata. Preferují ale klasické jednoduché zlaté řetízky poskládané ze zlatých oček a ne moc třpytivé. Výjimečně muži sáhnout po zlatém přívěšku, ale pokud si ho chtějí navléknout na zlatý řetízek, vybírají si také jednoduché zlaté přívěšky se symboly, které pro ně mají nějaký význam. Na našem exklusivním webu si pánové vyberete z mnoha zlatých přívěšků, které vám budou blízko. A třeba vám ho vaše přítelkyně, manželka či milenku bude závidět a nakonec si pořídíte dva stejné zlaté přívěšky, které vám budou přípomínat nějakou společnou událost nebo zážitek, a navléknete si je na vaše zlaté řetízky.

Je váš partner marný? Pořiďte si zlatý řetízek nebo zlatý přívěšek sama

Toužíte po řetízku? Představujete si, jak si ho vybíráte s vaším partnerem, manželem či milencem, a on vám ho připíná na krk? Je to ale jen váš sen, protože k tomu, aby vám váš drahý daroval zlatý přívěšek, nebo zlatý řetízek se pořád nemá? Nečekejte, až vám zlatý řetízek spadne do klína a pořiďte si ho sama! Na webu www.zlatyretizek.cz si vyberete z různých druhů zlatých řetízků nebo zlatých přívěšků. Máte raději tlustší nebo tenčí? Oblíbený řetízek s většími nebo menšími oky? Jen vy sama víte, co vám nejvíce sluší a s jakým zlatým řetízkem nebo zlatým přívěškem se budete cítit nejlépe. Zlatých přívěšů, které se vám budou líbit je mnoho. Ať už se rozhodnete pro medvídka, berušku nebo kočičku, nikdo vám vaše rozhodnutí nebude rozmlouvat. Je jen na vás, jaký zlatý přívěšek si navléknete na váš zlatý řetízek.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ