Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

20. 09. 2021 | Materiály

Náušnice pro vaše ratolesti: Proč jsou nejlepší volbou ty zlaté?

Propíchnout, nebo nepropíchnout? Otázka, kterou maminky u dětských zaltých naušnic řeší hned po porodu každé malé holčičky. Názory se na dětské zlaté naušnice různí, spousta odborníků se ale shoduje, že nechat propíchnout dítěti ucho a nasadit mu náušnice je nejlepší co nejdříve. Buďto ještě v porodnici, dokud tolik nevnímá okolní svět a lépe si na ně zvykne, anebo po prvním očkování, aby se předešlo hrozbě tetanu, navíc ušní lalůček je pro zalté naušnice v té době lépe vyvinutý.

 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Žluté zlaté náušnice - nejlepší volba

 

U dětí více než u kohokoliv jiného platí, že je třeba hledat co nejlepší materiál zlatých náušnic. Aby se předešlo například nejrůznějším alergickým reakcím, jsou ideální volbou zlaté náušnice. A úplně nejlepší jsou konkrétně náušnice ze žlutého zlata, protože neobsahují příměs látek, které by eventuálně mohly alergii vyvolat. Například u bílého zlata může komplikace způsobit příměs niklu.

 

 

 

Zlatý motýlek - naušnice pro nejmenší

 

Celou řadu takových dětských náušnic ze žlutého zlata najdete v naší nabídce. Pro nejmenší holčičky se zajisté hodí dětské náušnice ve tvaru motýla, což je krásný, jemný a jednoduchý šperk, kompletně vyrobený ze žlutého zlata. Tyto naušnice jsou navíc velice lehké, váží jen 0,90 gramů, a tím pádem je vaše holčička ani neucítí, což je u těch nejmenších, které mají tendenci si náušnice strhávat, pochopitelně výhoda.

 

 

Zlaté náušnice ve tvaru motýla jsou skvělým šperkem pro nejmenší

 

 

Naušnice pro malé princezny - zirkony

 

O něco větší slečny, které už si na vlastním stylu potrpí, tu máme opravdovou bombu. Jde o zlaté náušnice, které jsou posázeny zirkony, tedy kamínky, jež okem prakticky nelze rozeznat od opravdových diamantů! Vybírat můžete mezi zlatými náušnicemi ve tvaru kytiček, které mají buď celý květ posázený několika menšími kamínky, anebo mají jeden velký čirý a krásný zirkon uprostřed. Další variantou jsou pak dětské náušnice "pecičky", které jsou celé posázené čirými a fialovými zirkony.

 

 

 

Dětské náušnice kytičky se zirkony jsou krásným šperkem pro malé slečny

 

Už jen krabičku na náušnice...

 

Pakliže chcete takové dětské zlaté náušnice svojí dceři dát jako dáreček, což je rozhodně skvělá volba a uděláte jí radost, pak už stačí jediné: Vybrat si některou z našich krásných a elegantních krabiček na náušnice v barvě červené či bordó. A máte vyhráno!