Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

14. 12. 2021 | Motivy

Přívěsky pro děti: Zlatý kůň na několik způsobů!

Zlaté šperky a klenoty už dávno nejsou jen parketou dam, jde o populární módní doplněk pro všechny věkové kategorie. Tedy i pro děti, tedy od adolescentů až po ty nejmladší! Ovšem vybrat třeba takový zlatý přívěsek pro děti, to mohou být pořádně perné chvilky. A tak vám v následujícím článku přineseme skvělý tip.

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Zlatý přívěsek kůň

 

Pakliže je řeč o zlatých přívěscích pro děti, je poměrně spolehlivou volbou přívěsek ve tvaru nějakého zvířátka. Velice populární jsou šperky s motivem koně, a to zejména mezi mladými slečnami. V nabídce našeho e-shopu si můžete ze zlatých přívěsků s tématikou koně vybírat! Přívěsek s koněm u nás totiž najdete ve čtyřech variantách..

 

Zlatý kůň na zadních

 

Pod docela obyčejným názvem "zlatý přívěsek kůň" se skrývají dva přívěsky v podobě doslova majestátního koně, stojícího na zadních. Oba přívěsky s tímo zvířetem jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového žlutého zlata a mají stejný tvar, jeden zlatý přívěsek se ovšem vyznačuje matným povrchem s několika lesklými body, zatímco druhý přívěsek je čistě lesklý..

 

 

 

Zlatý přívěsek kůň potěší nejmladší děti, ale i milovníky koní na Vánoce

 

 

 

Matný zlatý kůň je vhodným zlatým přívěskem vyloženě pro děti, a to nejen díky vzhledu, ale také kvůli tomu, jak je přívěsek lehký. Váží pouhých 0,55 gramů a nositeli tak vůbec nebude překážet. Druhý zlatý přívěsek s koněm, tedy ten lesklý, váží jednou tolik, rovný gram. Lze si na něm zároveň všimnout propracovaných detailů v obličeji či záhybech zlatého koně. Tento přívěsek zlatý kůň tak není určen zdaleka jen dětem, potěší prakticky každého milovníka koní!

 

Přívěsek hlava koně

 

A nyní přecházíme k další variantě zlatého přívěsku s koněm. Řeč je o zlatém přívěsku "hlava koně". Jeho název je všeříkající, jedná se o přívěsek ve tvaru koňské hlavy, jehož předností je dokonalá práce s detailem, viditelná například v očích, otěžích nebo hřívě. Opět jde o přívěsek, který neocení zdaleka jen ti nejmenší, ale každý, kdo má ke koním kladný vztah.

 

 

Zlatý přívěsek hlava koně pro děti bna Vánoce  se pyšní krásnou prací s detailem

 

 

Přívěsek "koňská hlava" lze také zvolit ve dvou různých variantách. Ty se od sebe vzhledově prakticky neliší, rozdíl je pouze ve velikosti. Jeden přívěsek má rozměry 12/10/15 mm a váží 0,40 gramů, ten druhý zase 15/13/18 mm a váží 0,60 gramů. Stačí si jen vybrat!

 

 

 

Nádherné přívěsky s motivy zvířat nejen pro děti, ale i pro muže a ženy

 

Přívěsek s koněm pro fanoušky dostihového sportu

Koně jako zlaté přívěsky

Sportovní přívěsky s koněm