Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

29. 09. 2020 | Motivy

Zlatý přívěšek motorka - přívěsek pro každého motorkáře

 

Že správní motorkáři šperky nenosí, a když si chtějí nějaký doplněk pořídit, tak jen pořádný řetěz kolem krku? Nesmysl! Přesvědčí vás o tom krásný zlatý přívěsek ve tvaru motorky na e-shopu Zlatý řetízek. Nosit ho můžete nejen na okrasu, ale třeba i pro štěstí na motorkářských výletech. Tento originální přívěsek tedy zkrátka lze řadit jak mezi přívěsky pánské, tak i dámské nebo mezi ideální přívěsky pro kamaráda.

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Žluté zlato a čtrnáct karátů

 

Co se týče parametrů, jde o velikostně menší, a tedy i lehčí šperk. Váží pouhých 1,10 gramu. Přívěsek ve tvaru motorky je vyroben ze žlutého zlata, které má čtrnáct karátů. Povrchovou úpravou šperku je lesk, přívěsek tak padne do oka na první pohled a působí velmi elegantně..

 

 

 Zlatý přívěsek motorka je vhodným šperkem pro každého motorkáře

 

Je libo řetízek?

 

Zlatý přívěsek ve tvaru motorky je samozřejmě vybaven i očkem, aby ho bylo na co připnout. Ať už jej kupujete jako dárek pro někoho, nebo děláte radost sami sobě, neváhejte k němu přibalit i zlatý řetízek. V naší nabídce najdete hned několik řetízků, na které bude takový zlatý přívěsek ve tvaru motorky padnout jako ulitý. .

 

 

 

Anker, Lambada nebo Venecia?

Jaký zlatý řetízek vybrat? Přívěsek s motorkou se hodí především na jednodušší varianty řetízků, jakými jsou třeba řetízek Anker, řetízek Panzer či třeba řetízek Venecia. Jde jen o váš vkus. Všechny tyto řetízky každopádně můžete mít buďto ze žlutého zlata, nebo bílého zlata. V obou případech jde o čtrnáctikarátové zlato, rozdíl je pouze v barvě. Bílé zlato totiž obsahuje větší příměs stříbra.

 

Zlatý přívěsek Anker je jednoduchým a zároveň elegantním klenotem

 

Motorka jako dárek – a co krabička na šperky?!

 

Pakliže zlatý přívěsek ve tvaru motorky kupujete jako dárek pro někoho blízkého, třeba pro nějakého motorkáře, pak byste jej určitě neměli předávat jen tak. Takový dárek přeci patří do krabičky na šperky! Stačí si jen v naší nabídce vybrat z elegantních a levných krabiček na přívěsky se semišovým povrchem a polstrovaným vnitřkem. Líbí se vám více modrá? Nebo snad červená?.

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá