Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

13. 11. 2019 | Motivy

Zlaté přívěsky pro sportovce

Jak už název napovídá, e-shop Zlatyretizek.cz nabízí širokou škálu zlatých řetízků. Jde o zlaté řetízky jak z bílého zlata, tak i žlutého zlata. A nepochybně největší radost svým blízkým uděláte, když společně se zlatým řetízek z našeho e-shopu darujete rovnou i zlatý přívěsek. Kromě kopačky, kopacího míče, jsou velmi pěkné i přívěsky s dalšími sportovními motivy či sportovním náčiním: hokjeka, tenisová raketa, veslo, pádlo, plavání, kuželka, brusle, snowboard, tanec,  loď, kolo pro cyklisty, další typy míč e basketball, házená, voljebal, ragby či chcete-li rugby a nebo se symbolem bojových umění, jako je například judo, zápas, karate, box. K těmto druhům lze přidat například činky, 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Vybere si každý sportovec

Také v případě zlatých přívěsků je nabídka e-shopu Zlatyretizek.cz mimořádně pestrá. Kromě mnoha dalších si u nás bez problému vyberou třeba sportovci nebo sportovní fanoušci. Jak? Stačí se podívat do kategorie přívěsky z bílého zlata či přívěsky ze žlutého zlata.

 

Přívěsky pro fotbalisty

Na e-shopu Zlatyretizek.cz si nepochybně vyberou fotbalisté. Zlaté přívěsky pro fotbalisty nabízíme hned ve třech variantách. Těmi jsou produkty Zlatý přívěsek fotbalový míč, Zlatý přívěšek kopačka a Zlatý přívěšek kopačka s míčem. Ty všechny jsou pro fotbalové nadšence v kombinaci s našimi zlatými přívěsky zcela ideálním dárkem ke každé příležitosti!

Zlatý přívěsek s kopačkou a míčem je ideálním dárkem pro fotbalisty

 

 

Pro tvrďáky přívěsek s boxerkou!

Na našem e-shopu si ale dárek v podobě zlatého přívěsku na krk vyberou i milovníci jiných než míčových sportů. A teď přichází řeč na přívěsky pro chlapce. Každý milovník bojových sportů si nepochybně zamiluje zlatý přívěsek s boxerskou rukavicí. Ten je vyroben ze žlutého zlata a částečně i bílého zlata. Zaručeně s ním oslníte!

Zlatý přívěsek boxerka je jedním ze šperků

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

A co přívěšek pro dívky?

A abychom nekřivdili sportovkyním, rozhodně musíme zmínit, že se v nabídce zlatých přívěsků nachází i řada šperků a přívěsků pro dívky. Jmenujme třeba Zlatý přívěsek kůň, Zlatý přívěsek hlava koně či přívěsek podkova pro milovnice (ale samozřejmě také milovníky) jezdectví. Anebo také Zlatá brusle pro všechny bruslaře a bruslařky! 

 

 

 

 

Přívěšky pro sportovce

Zlatý přívěšek pro sportovce - kvalita

Přívěšky s motivem sportu

Přívěšky ze zlata pro sportovním motivem

Přívěšky ze sportovní tématikou - fotbal

Koně přívěsky za zlata

Přívěšky pro motorkáře