Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

31. 10. 2019 | Motivy

Zlatý přívěsek inspirativní motivy na krásný dárek

Pokud se rozhodnete pořídit vaší ženě zlaté přívěsky, zamyslete se, jaké zlaté přívěsky by se jí mohly líbit nejvíce. Na výběr máte z mnoha tvarů a velikostí, a je jen na vás, jaké zlaté přívěsky vás zaujmou. U zlatých přívěsků s koněm si můžete vybrat buď pouze hlavu koně, nebo koně celého. Na dekoltu vaší milované se budou samozřejmě krásně vyjímat oba zlaté přívěsky. Vyberte si z několika zlatých přívěsků ze žlutého i bílého zlata.

 

Boxerka - žluté/bílé zlato

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 14kt, 0,70 g

Kopačka - bez kamene

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - ze žlutého zlata 

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 14kt, 0,45 g

 

Zlaté přívěsky na váš krk

Šperk je nezbytnou součástí života každé ženy. Slouží jako doplněk nebo ozdoba. A nejoblíbenější je zlatý přívěsek. Pokud ho dáte ženě k narozeninám, svátku či Svatému Valentýnovi, určitě bude mít ze zlatého přívěsku obrovskou radost. Přívěsky pořídíte ve tvaru srdce, křížku, koně nebo i fotbalového míče. Tento zlatý přívěsek je vyroben ze 14ti karátového zlata. Bez zlatého přívěsku si nedovede představit život žádná vaše partnerka, milenka i manželka. Pořiďte jí tedy ten krásný zlatý přívěsek

 

Zlatý řetízek panzer - žluté zlato

 

Zlaté řetízky a přívěsky mnoha tvarů

Zlaté řetízky a přívěsky jsou v dnešní době velmi atraktivní a žádoucí. Především zlaté řetízky a přívěsky vyhledávají ženy, ale občas můžete vidět zlaté řetízky a přívěsky i na krku muže. Zlatých řetízků a přívěsků máme hodně. Pes, myška, motýlek, sob. Udělejte radost zlatými řetízky a přívěsky. Se zlatými řetízky a přívěsky uděláte díru do světa, a každý vám je bude závidět. Bez zlatých řetízků a přívěsků nechoďte na žádnou párty, pokud chcete být vidět.

 

Darujte přívěšek srdce od srdce

Přívěšek srdce váží 0,45, 0,50 g nebo 0,75 g. Záleží na velikosti přívěšku srdce a také na tom, jestli si vyberete přívěšek srdce z bílého či žlutého zlata. Líbí se vám přívěšek srdce hladký nebo s vroubky? Je to jen na vás. Přívěšek srdce bude dopraven přímo k vám domů, v bezpečné krabičce pro bezpečnou přepravu. Srdce potřebuje k životu každý, a přívěškem srdce dáte vaší nebo vašemu milovanému najevo, jak moc pro vás znamená. Přívěšek srdce bude mít váš protějšek pořád u srdce.

 

Jedině lesklý přívěsek křížek

Krásný přívěsek křížek slouží jako elegantní šperk. Někomu může křížek vyjadřovat smrt, přívěsek křížek ale rozhodně nemá se smrtí nic společného. Bez přívěsku křížek si nedokážou představit život věřící. Nosí je ale všichni, protože přívěsek křížek je velmi populární. Tento elegantní zlatý přívěsek křížek zakoupíte na webu zlatyretizek.cz. S přívěskem křížek budete ozdobou každého večírku či společenské události. Jednoduchý design přívěsku křížek všechny zaručeně oslní.