Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

07. 11. 2019 | Motivy

Přívěšek se zvířecím motivem

Sháníte-li vhodný dárek pro nejbližší, ať už k jakékoliv příležitosti, pak je přívěsek s motivem zvířete jednou z nejoblíbenějších variant. Vyberete si u nás šperky pro každého, to platí třeba i pro zlaté přívěsky s motivem zvířete. Nabízíme jak zlaté přívěsky pánské nsapř. se psem, tak i zlaté přívěsky dámské např. s delfínem, či přívěsky pro kamarádku nebo kamaráda s motivem slona. To všechno z bílého zlata i žlutého zlata. A pokud nevíte, jaký zlatý přívěsek vybrat, pak máme tip: Přívěskem se zvířecím motivem potěšíte nepochybně skoro každého! K již vybraným motivům zvířat můžeme přidat motiv: sova, drak, had, býk, pták, jednorožec, ještěrka, želva, orel, žába, labuť, ryby, jelen, pavouk nebo malý pavouček, vážka, chameleon, motýl, ježek, šnek, 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Přívěsky pro pejskaře

Ideální dárek pro každého pejskaře? Samozřejmě zlatý přívěsek se psem! A na našem e-shopu jej najdete hned ve dvou provedeních. Jak roztomilého sedícího pejska, tak i celou postavu vlčáka. Oba přívěsky, které najdete po názvem "Zlatý přívěsek pes", jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového žlutého zlata.

Přívěšek s motivem pejska

Nebo exotičtější přívěsek?

Pokud by vám snad šperk v podobě přívěsku s domácím mazlíčkem byl málo, pak můžete sáhnout po exotičtějším zvířeti. Tak například na e-shopu Zlatyretizek.cz najdete zlatý přívěsek se slonem, zlatý přívěsek s žirafou, zlatý přívěsek s hrochem či zlatý přívěsek s losem. Pro slečny se zase nepochybně hodí zlatý přívěsek s beruškou nebo kočkou.

 

mořský koník zlatý přívěšek na řetízek

 

Šperk pro vodní milovníky

Kromě výše zmíněných pak náš e-shop nabízí i zlaté přívesky s motivem nejrůznějších mořských živočichů. Jde třeba o produkty Malý zlatý delfín, Zlatý přívěsek rybka, Zlatý přívěsek delfín nebo třeba Zlatý přívěsek mořský koník. Zkrátka a dobře u nás najdete originální šperky a zejména přívěsky všeho druhu.

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

Rovnou na řetízek!

A proč rovnou některý z přívěsků nedarovat zároveň i se zlatým řetízkem, aby byl dárek kompletní? Na našem e-shopu jich najdete celou řadu zlatých přívěsků a řetízků, a to jak vyrobených ze žlutého, tak i z bílého zlata. Co třeba takový zlatý řetízek Lambada nebo zlatý řetízek Anker, které patří mezi nejoblíbenější produkty našich zákazníků?