Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

11. 08. 2020 | Příležitosti

Zlaté přívěsky s letní tématikou

 

Léto je v plném proudu a s horkými dny přišla ruku v ruce pochopitelně i obměna šatníku. S krátkými tričky, tílky, šaty nebo dokonce plavkami je ale potřeba sladit i zlaté půřívěšky a další šperky. A nic nedoplní pohodovou letní náladu lépe než veselé zlaté přívěsky s příslušnou, například mořskou tématikou. 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlaté a mořské přívěšky na krk

 

Co si třeba na e-shopu Zlatyrezitek.cz vybrat z celé řady zlatých přívěsků v podobě nějakého mořského živočicha? Radost vám či osobě, kterou chcete obdarovat, nepochybně udělá zlatý přívěsek velryba se smějícím se a zjevně veselým kytovcem. Anebo třeba zlatý přívěsek rybka, který nositeli zajisté bude nosit štěstí. Takový přívěšek je navíc mimořádně lehký. .

 

 

Zlatý přívěsek velryba skvěle dokreslí pohodovou letní atmosféru

¨

Přívěšek zlatý delfín, ale jaký?

Kapitolou sama o sobě jsou zlaté přívěsky s delfínem. Právě delfín bývá oblíbeným vzorem pro výrobu přívěsků a možná vás tedy nepřekvapí, že my zlatý přívěsek s delfínem nabízíme hned ve třech různých podobách. Jedním z těchto zlatých přívěsků je přívěšek maličký delfín s lesklým povrchem, další dva přívěky pak mají matný povrch s lesklými místy na okrasu. .

 

Zlatá kotva nebo čtyřlístek pro štěstí- tak jaký přívěšek vyberete?

 

Sáhnout můžete i po zlatém přívěsku ve tvaru kotvy, která nepochybně přinese štěstí každému námořníkovi! Pokud ale nejste zrovna mořský typ, pak vás zajisté jako symbolický zlatý přívěsek uspokojí starý dobrý čtyřlístek. Ten u nás najdete hned ve dvou provedeních. Buďto přívěšek v klasické barvě žlutého zlata nebo ve stříbřité barvě bílého zlata..

 

 

Zlatý přívěsek kotva přinese na moři svému nositeli štěstí

 

Žluté zlato a bílé zlato, není přívěsek jako přívěsek

 

Právě z těchto dvou typů zlata jsou vyrobeny přívěšky z celé nabídky. Ve všech případech jde o letní přívěšky z materiálu čtrnáctikarátové zlato, a rozdíl, rozdíl v přívěšku je pouze v barvě. Liší se proto, že letní přívěsky s motivem velryby či delfína mají v bílém zlatě je větší příměs stříbra než ve zlatě žlutém, které si tak zanechává typickou zlatavou barvu.

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá