Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

07. 09. 2020 | Příležitosti

Zlatý náramek z přívěškem na nohu

 

Letní sezona je tu a s ní i více možností, jak se blýsknout nějakým šperkem, třeba zlatým přívěskem nebo řetízkem. Krátké rukávy, kraťasy nebo dokonce plavky vybízejí k tomu ozdobit ty části těla, které jinak zůstávají zakryté. Asi tušíte, že míříme k náramkům se zlatými přívěsky

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Letní trend – náramek a přívěšek na nohu!

 

Takový náramek s přívěskem nemusí nutně patřit jen na ruku, ačkoliv právě tam ho lidé nosí nejčastěji. Ideálním doplňkem třeba na dovolenou k moři je i náramek na nohu. V nabídce e-shopu Zlatý řetízek najdete náramek na nohu se zlatým přívěskem také, jde o zlatý náramek na nohu typu Lambáda. Ke kotníkům si ale samozřejmě můžete připnout i klasický náramek na ruku, stačí jen vychytat velikost. Klidně tedy sáhněte třeba po zlatém náramku s přívěskem Panzer nebo Figaro..

 

 

Zlatý náramek na nohu Lambada se hodí na letní dovolenou u moře

Lehounká a elegantní Lambada s lehekým přívěskem

Vraťme se ale ke zlatému náramku s přívěskem Lambada, který je určen vyloženě na nohu. Výhod má hned několik. Zaprvé jde o decentní náramek na nohu s přívěskem, přesto elegantní,  ze čtrnáctikarátového zlata. Zadruhé je velice lehký a ani nepoznáte nějaký náramek na nohu s přívěskem máte. Váha 18 centimetrů dlouhého zlatého náramku Lambada je pouhých 0,65 gramů, dále se pak hmotnost samozřejmě zvyšuje s délkou. Což je další výhoda – u nás si můžete vybrat z více velikostí tohoto zlatého náramku na nohu s přívěskem.

 

Zlato do moře?

 

Na předchozích řádcích jsme zmínili, že zlatý náramek na nohu je ideálním šperkem na letní dovolenou. Zřejmě vás napadlo, zda vůbec zlatý šperk může do moře, zda ho slaná voda nepoškodí. Opak je ale pravdou. Slaná mořská voda zlatým šperkům velice prospívá a přirozeně je čistí, takže se váš zlatý náramek bude nakonec ještě více lesknout!.

 

 

Zlatý přívěsek kotva je ideálním doplňkem ke zlatému náramku

 

A co ještě zlatý přívěsek k náramku na nohu?

 

Nakonec ještě jedna velká výhoda takového zlatého náramku na nohu – jeho podoba rozhodně nemusí být konečná! Stejně jako na řetízek si k němu totiž můžete dokupovat zlaté přívěsky, které ho skvěle ozdobí. A když už mluvíme o tom, že je náramek se zlatým přívěskem na nohu ideálním šperkem na dovolenou u moře, tak proč na něj nezavěsit třeba zlatý přívěsek ve tvaru kotvy nebo zlaté rybky?

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá