Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

14. 10. 2020 | Šperky

Přívěšek zlatý lev

 

Jestli nějaké zvíře symbolizuje Českou republiku, pak je to nepochybně lev. Zlatý lev zdobí náš státní znak, jmenuje se po něm nejvýznamnější filmové ocenění Český Lev, fotbalisté i hokejisté nosí lva na dresu… Tak proč o takového lva nerozšířit zásobu zlatých přívěšků?

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlatý lev přívěsek pro pány i dámy

 

Naši nabídku zlatých přívěsků jsme rozšířili o krásný zlatý přívěsek ve tvaru lva. Konkrétně jde o lva s hřívou. A to skutečně majestátní hřívou! Takový přívěsek zlatý lev už na pohled symbolizuje Českou republiku a je tak vhodný nejen pro dámy, které touží po nějakém divočejším šperku, ale i pro pány. Třeba pro takové fotbalové či hokejové fanoušky je jako ulitý..

 

 

Zlatý přívěsek se lvem je ideální pro dámy i sportovní fanoušky

 

Lesklý povrch a žluté zlato - přívěšek se lvem

 

Na pohled je zlatý přívěsek se lvem a s hřívou skutečně luxusním zlatým šperkem. Lev se pyšní se blyštivým, lesklým zlatým povrchem. Zlatý lev je vyroben ze žlutého zlata, má čtrnáct karátů a váží 1,25 gramů. Tento zlatý přívěsek zlatý lev disponuje samozřejmě i očkem, aby ho mohl majitel pohodlně připnout na řetízek. Právě i zlatý řetízek lze koupit klidně rovnou společně s přívěskem zlatého lva, v nabídce máme kromě spousty dalších i zlatý řetízek Lambada nebo zlatý řetízek Anker. Všechny jsou vyrobeny ze žlutého zlata, stejně jako řetízek..

 

 

 

 

Zlaté
přívěsky skvěle padnou na zlatý řetízek Anker

 

Zlatý přívěšek se lvem může být i pro sportovní fanoušky, podobně jako přívěšek míč nebo kopačka

 

Lev pro sportovce? Ano, skutečně je přívěsek se zlatým lvem velice oblíbeným dárkem mezi sportovními fanoušky. Jak jsme už zmínili, kromě mnoha dalších může být takový zlatý přívěsek se lvem ideálním dárkem pro sportovní fanoušky. Zejména pro ty fotbalové, vždyť lev zdobí znak reprezentace a reprezentantům do 21 let se přezdívá lvíčata! Proto, pokud přívěsek se zlatým lvíčkem kupujete jako dárek, můžete radost z něj ještě znásobit. Co takhle přikoupit třeba zlatý přívěsek pro sportobvce kopačka, přívěsek kopačka s míčem nebo rovnou zlatý fotbalový míč?

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

Přívěsek jemnější lev jako nenápadnější varianta

 

A kdo by snad toužil po zlatém přívěsku s králem džungle, ale je vyznavačem decentnějších šperků a klenotů, takže majestátní zlatý lev s lesknoucí se hřívou je pro něj trochu příliš, ten může sáhnout po jiném zlatém přívěsku se lvem z naší nabídky. Najdete jej pod jednoduchým jménem „zlatý lev-přívěsek ze zlata“ a jistě oceníte, že jde o menší zlatý přívěsek lev, značně lehčí, protože váží jen 0,75 gramů, a tím pádem i levnější.