Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

14. 09. 2020 | Šperky

Zlaté náušnice

 

Žádný šperk není pro drtivou většinu žen tak nepostradatelný jako náušnice. Nosí je od dětství, denně si je mění. Některé mají rády nenápadné náušnice třeba v podobě kamínku či perly, jiné kroužky různých velikostí. A to je jen zlomek ze všech existujících druhů náušnic. 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlaté, ale jaké?

 

Výběr z několika různých typů ostatně najdete i na e-shopu Zlatý řetízek. Všechny mají společné to, že jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového zlata. Zvolit můžete třeba klasické kroužkové náušnice o průměru 27 milimetrů, které váží pouhých 1,30 gramů a jejich výhodou tak je, že jsou velmi lehké. Další variantou jsou elegantní náušnice z kombinace žlutého zlata a bílého zlata..

 

 

Beruška pro nejmenší

 

Vyberou si u nás i ty nejmenší slečny. Pro ně jsou v nabídce k dispozici zlaté náušnice ve tvaru berušky, opět vyrobené ze žlutého zlata. Nejen vzhledem jsou uzpůsobeny tak, že z nich klidně mohou být úplně první náušnice pro vaši ratolest, jsou také mimořádně lehké, váží pouhých 0,75 gramů. A pakliže už snad nejste zrovna nejmenší, a přesto se vám právě náušnice s beruškou líbí, neváhejte. Náušnice se zvířátky dnes nosí spousta žen..

 

 

Zlaté náušnice s beruškou mohou být vůbec prvními náušnicemi vašich dětí

 

Je libo kamínky?

Pokud se snad poohlížíte po náušnicích luxusnějšího vzhledu, dobře pořídíte také. Nepochybně vás zaujmou naše náušnice z bílého zlata se zirkony, tedy kamínky, které jsou pohledem oka k nerozeznání od pravých diamantů. Kvůli nim je třeba počítat s o něco větší hmotností, ovšem to je v porovnání se vzhledem takového šperku maličkost.

 

Zlaté náušnice se zirkony patří k luxusním šperkům

 

Ještě krabička na náušnice a je hotovo!

 

Jak jsme už zmínili, náušnice jsou oblíbeným druhem šperku drtivé většiny žen. Pakliže jimi obdarujete třeba svou drahou polovičku, těžko můžete něco zkazit. Už tedy stačí jen jedno – pořídit krabičku na náušnice a učinit ženu šťastnou. Krabiček na náušnice nabízíme hned několik, ať už v červené, bordó či modré barvě..

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá