Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

22. 05. 2020 | Šperky

Zlaté přívěšky z bílého a žlutého zlata

Ve světě zlata, zlatých přívěšků, šperků a klenotů se v dnešní době těší mimořádně velké oblibě přívěsky z bílého zlata. Ideálně zlaté přívěsky. Důvod, proč jsou přívěšky v módě, je prostý. Výběr přívěsků ze zlata je takřka neomezený, přívěsky mohou mít podobu čehokoliv, a to znamená, že takový zlatý přívěsek je vhodným dárkem pro každého. Existují přívěsky pro chlapce, přívěsky pro dívky, přívěsky pro děti i dospělé, partnery či prostě jen kamarády.

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Ryzost našich přívěsků

Tomu odpovídá i výběr na e-shopu zlatýřetízek.cz, kde zlatých přívěsků nabízíme nespočet. Všechny jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového bílého nebo žlutého zlata, což znamená, že obsahují přibližně 58,33 % pravého zlata. Takové zlato musí mít punc v podobě hlavy labutě, což je značka, která ryzost zlata na zlatém přívěsku dokazuje.

 

Zlatý přívěsek čtyřlístek je vyroben ze čtrnáctikarátového bílého zlata

Přívěšky bílé zlato, nebo žluté zlato?

V čem se naše zlaté přívěsky naopak liší, to je barva zlata. V nabídce najde zákazník celou řadu zlatých přívěsků nejen ze žlutého zlata, které má, jak název napovídá, tradiční žlutou barvu, ale také z bílého zlata. Bílé zlato obsahuje stejný podíl pravého zlata, jako to žluté, je v něm ale o něco více stříbra a naopak méně mědi. Kromě toho jsou v nabídce i zlaté přívěsky kombinované z obou barev zlata.

 

Přívěsek se srdcem pro milované

Jak už bylo řečeno, výhoda zlatých přívěsků je v tom, že jde o ideální dárek pro kohokoliv. Stačí jen vybrat. Zlaté přívěsky se srdcem jsou vhodným dárkem pro partnerku. Kamarádovi či kamarádce lze přívěsek koupit jako dárek pro štěstí, třeba v podobě čtyřlístku, podkovy, houslového klíče pro milovníky hudby nebo kopačky pro sportovce. Takový zlatý přívěsek se zvířetem, třeba beruškou, psem, delfínem a mnoha dalšími jsou zase skvělým dárkem pro děti.

Zlatý přívěsek srdce je ideální dárkem pro partnera či partnerku

 

Složitější a dražší přívěsek z bílého zlata nebo žlutého?

 

Zlaté přívěšky z bílého zlata v čem se liší ceny. V neposlední řadě zákazníka určitě napadne, proč se liší cena jednotlivých přívěsků. Ta se odvíjí zaprvé od práce, záleží tedy, zda mluvíme o jednoduchém přívěsku, či složitějším. Zcela zásadní ale je, kolik zlata bylo na výrobu přívěsku zpracováno. Pak je tedy důležitá hmotnost. Ty nejlehčí zlaté přívěsky, vážící kolem čtvrtiny gramu čtrnáctikarátového zlata, lze pořídit za částku menší než 500 korun. Zlaté přívěsky o váze kolem dvou gramů už se mohou vyšplhat i na částku tří až čtyř tisíc.

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá