Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

31. 03. 2020 | Události

Připravte se na plesovou sezony s přívěskem na zlatém řetízku

Plesová sezona je tu. Uděláte dobře, když k plesovým šatům vyberete zlatý přívěsek na zlatém řetízku. Na plesovou sezónu by rozhodně neměla chybět patřičná výbava v podobě nejrůznějších šperků a klenotů. Právě takové zlaté doplňky seženete i na v našem obchodě s klenoty, šperky, řetízky a přívěsky.

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

Jaký přívěsek a řetízek k šatům?

Právě řetízek s přívěskem by v kompletu žádné dámy rozhodně neměl chybět. Třeba takový zlatý přívěšek na řetízku dodá plesovým šatům šmrnc. Vyberte se z celé řady řetízků, například Zlatý řetízek Anker. Ten je vyroben ze žlutého čtrnáctikarátového zlata a jednou z jeho mnoha výhod je lehkost. Nijak tedy nositeli nepřekáží. Zlaté přívěsky jsou na něm krásně zvýrazněny. Vaše dámy budou zlatými přívěsky zkrášleny,

 

Zaujměte výrazným šperkem, řetízek s přívěskem!

Skvělou volbou je i zlatý řetízek Lambada. Ten se vymyká běžnému vzhledu řetízků s přívěskem, nadruhou stranu nejde o nijak výstřední šperk. Zlatý příspěvek s řetízkem je skutečně skvělou volbou k plesovým šatům a jeho nositelka na parketu určitě zaujme. 

 

Přívěšek a Zlatý řetízek Anker je vhodným doplňkem k plesovým šatům

 

Co takhle přívěšek na plesovou sezónu ve tvaru zlatý křížek?

K plesovým šatům se nepochybně hodí decentní varianta, tedy spíše nějaký symbolický zlatý přívěsek. Jako například zlatý přívěsek bílé srdce, který je, jak už název napovídá, vyroben z bílého zlata. Další skvělou volbou je zlatý přívěsek čtyřlístek. V obchodě se šperky a klenoty  také najdete celou řadu zlatých křížků, například obyčejný zlatý křížek, zlatý křížek s Ježíšem a další. zlatých přívěsků.

 

Zlatý přívěsek křížek je vhodným, decentním a symbolickým doplňkem plesových šatů

 

Ještě náušnice a je hotovo!

A v neposlední řadě by ve výbavě na plesovou sezonu neměly chybět náušnice. U nás si můžete vybrat třeba zlaté náušnice z bílého a žlutého zlata či třeba zlaté náušnice bílé se zirkony. A hurá na ples!

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

Na řetízek zlatý přívěsek - plesová sezóna může začít

Pakliže už máte řetízek vybraný, nepochybně vás napadla i otázka, co na něj. Nejvhodnějším šperkem; přívěškem, který zlatý řetízek skvěle doplní, je zlatý přívěsek. Zlaté přívěsky je to oblast, které se věnujem a vyznáme se v ní. V našem obchodě se špery a klenoty najdete celou škálu šperků a přívěšků, které splní očekávání a vybaví vás na plesovou sezónu.