Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

27. 09. 2019 | Materiály

Přívěsky ze žlutého zlata

Máte-li v úmyslu své drahé polovičce darovat zlatý šperk či zlatý přívěsek, pak je ideální volbou přívěsek ze žlutého zlata. Zlatý přívěsek a žluté zlato je totiž skvělou kombinací kvality a luxusu. A právě náš e-shop zlatyretizek.cz je pro nákup přívěsků ze zlata žluté barvy tou nejlepší volbou.

 

Boxerka - žluté/bílé zlato

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 14kt, 0,70 g

Kopačka - bez kamene

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - ze žlutého zlata 

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 14kt, 0,45 g

 

Žluté zlato pro každého a všechny příležitosti

Vítanou skutečností je, že žluté zlato a naše přívěsky a zlaté šperky obecně, jsou ideální volbou pro všechny věkové kategorie i všemožné příležitosti. Šperky, a to i ty luxusní, si na e-shopu vybere, díky originálním fotografiím na černém podkladu, skutečně každý. Nabízíme totiž krásné kousky. Takový přívěsek ze žlutého a bílého zlata pro chlapce či dívky, pánský či třeba elegantní přívěsek pro kamarádku, rozjasní tvář při každé příležitosti. Pro partnerky se hodí třeba i zlaté řetízky s motivem srdíčka nebo anděla. K těm se dostáváme nyní. 

Žluté zlato a přívěsek slunce k sobě pasují

Zlaté řetízky se srdíčkem / andělem

Náše pozorně vybraná kolekce je složena ze šperků, kde jsou v nejvyšší míře zastoupené přívěsky na řetízek ze žlutého zlata. Podoba šperků, klenotů a přívěsků je zastoupena celou škálou tvarů ve všech možných provedeních. Lze pořídit i zlaté řetízky se zlatým srdíčkem či andělem vyrobené mistrem šperkařem z kombinace bílého a žlutého zlata. Tyto šperky v originálním zpracování jsou na zlatém řetízku ideálním dárkem například k Valentýnu nebo různým výročí. Vždyť zlaté řetízky s motivem srdíčka nebo anděla krásně vyjádřují, co pro nás milovaná osoba znamená.

 

Zlatý přívěsek s andělem

 

Zlatý přívěsek rovnou s řetízkem

To navíc není vše, zákazník si na e-shopu nemusí nutně vybrat jednotlivý šperk, přívěsek či řetízek ze žlutého resp. bílého zlata. Lze si totiž pořídit i kombinaci více klenotů, klidně i těch ze žlutého zlata, najednou. Zákazníci e-shopu mohou využít kombinací jako je řetízek s přívěskem či rovnou zlaté řetízky s přívěskem. A takový dárek, navíc vyrobený z již zmíněného žlutého zlata, potěší opravdu každého.

 

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Šperky do krabičky

A jedna skvělá zpráva na závěr: Při koupi šperků, klenotů nebo zlatých přívěsků a řetízků na našem eshopu se nemusíte zdržovat s dokupováním krabičky na šperky. Několik druhů krabiček na šperky totiž lze pořídit zároveň s našimi šperky či klenoty! A rozhodně vám můžeme zaručit, že se jedná o krabičky stylové a luxusní.