Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

01. 07. 2020 | Materiály

Přívěsek srdce - kombinace zlata žluté a bílé zlato

Srdce z kombinace zlata žlutého a bílého, zlaté srdce k potěšení drahé polovičky, ať už při příležitosti jako jsou narozeniny a výročí, nebo prostě jen tak srdce ze dvou barev zlata a navíc z lásky, je bezpochyby jedním z nejvhodnějších dárků zlaté srdíčko jako šperk. Jen málokdo bude nesouhlasit s tím, že každou ženu potěší zlaté přívěsky, tzn. dvoubarevné zlaté srdce ze žlutého a bílého zlata jako šperk. A jak jinak svoje city vyjádřit lépe než přívěskem se srdíčkem, který v závislosti na svojí podobě může symbolizovat prakticky cokoliv.

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Dvoubarevné zlaté srdce z lásky

Když si to shrheme, tak je tím nejlepším šperkem / dárkem pro milovanou osobu přívěsek se srdcem ze zlata. A je vlastně jedno, jestli zvolíte žluté zlato, nebo bílé zlato. Každé má totiž nezaměnitelnou podobu i specifické vlastnosti. Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou barvu zlata zvolit, tak pro vás máme řešení: Kombinaci obojího!

 

Přívěsek ve tvaru srdce z kombinace žlutého a bílého zlata je ideálním dárkem pro drahou polovičku

Žlutá a bílá, proč ne najednou?

Mezi zlatými přívěsky skutečně narazíte i na přívěsek ve tvaru srdce z kombinace žlutého a bílého zlata. Srdce je vyrobeno ze čtrnáctikarátového zlata, je decentních rozměrů a co víc, toto zlaté srdíčko z kombinace žlutého a bílého zlata váží pouhých 0,45 gramu, takže je velice lehké. Zajímavý vzhled dává srdíčku ze dvou barevných kovů kombinace povrchové úpravy, kdy je bílé zlato lesklé a žluté zase naopak matné.

 

Žluté očko pro řetízek

Zatímco přívěšek srdíčko jako takové se skládá z bílého zlata a žlutého zlata půl napůl, přívěsek srdce je opatřen ještě i širším očkem, které je vyrobeno ze zlata žlutého. A na přívěsku  srdíčka je jednoduše proto, aby srdíčko bylo kam zavěsit. Neváhejte proto a koukněte se rovnou i po řetízku!

Řetízek pro přívěsek srdce z kombinace zlata žluté a bílé

 

Žlutý nebo bílý přívěsek? Hodí se obojí!

 

To, že je přívěsek ve tvaru srdce vyroben napůl z bílého zlata a žlutého zlata, mu dává jednu velkou výhodu. Přívěšek ze dvou barev zlata se hodí jak na klasický zlatý řetízek, tak i na řetízek z bílého zlata nebo třeba stříbra. Zkrátka ho můžete pověsit v podstatě na cokoliv! Mezi našimi šperky, zlatými řetízky a přívěsky, najdete mimořádně široký výběr nejrůznějších řetízků z obou druhů zlata.

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

Přívěsky - srdíčko - nápady, materiály, zpracování, kombinace s řetízkem

Srdíčko na řetízek - ideální dárek k Vánocům

 

Z lásky pro lásku - přívěsek srdíčko na řetízek