Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

05. 10. 2020 | Motivy

Zlatý přívěsek pro kočkaře - zlatá kočička

 

Kočka je společně se psem tím nejoblíbenějším domácím zvířetem. A mezi „kočkaři“ a pejskaři často panují dohady, který z těchto dvou mazlíčků je lepším parťákem. Jestli jste na straně koček, tak proč to všem nedat najevo krásným zlatým přívěskem ve tvaru kočky? Takový šperk by žádnému kočičímu milovníkovi neměl ve sbírce klenotů chybět! Takl prosím, vyberte zlatý přívěšek právě pro vás.

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlatý přívěsek kočička

 

Jednou z variant v nabídce e-shopu Zlatý řetízek je produkt Zlatý přívěsek kočička. Jde o malou a roztomilou kočku, která si olizuje packu. Malý je i přívěsek jako takový, váží pouhopouhých 0,30 gramů, takže ani nepoznáte, že nějaký šperk ve tvaru zlaté kočky na krku máte a rozhodně vám nebude na škodu. Díky malé váze je tento zlatý přívěsek s kočičkou v cenově velmi dostupné kategorii. A jestli vás něco zaručeně dostane, pak to jsou černé kočičí oči, které se zlatém povrchu tak vyjímají!.

 

 

Zlatý přívěsek s kočkou se bude líbit každé dívce

 

Anebo spíš zlaté koťátko?

 

Mezi naše další originální přívěsky na krk patří Zlatý přívěsek kotě. Jak název napovídá, jde o malý přívěsek ve tvaru koťátka, které je vhodným šperkem především pro dívky a děti. Váhově je na tom přívěšek s koťátkem prakticky stejně jako předchozí přívěsek s kočkou a pohybuje se tak i ve stejné cenové kategorii..

 

 

 

Žluté zlato a čtrnáct karátů - ideál pro kočky

Oba výše zmíněné přívěsky s kočkami jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového žlutého zlata. Takové žluté zlato je slitinou několika kovů, kterým právě zlato dominuje. Další variantou pro přívěšek s kočkou je ještě bílé zlato. Barevně se od sebe tyto dva typy zlata liší proto, že ve žlutém zlatě je větší podíl mědi a v bílém zlatě zase stříbra.

 

Zlatý přívěsek koťátko je ideálním šperkem pro děti

 

Šperk pro chlapce i dívky! Kočka, kotě, kocour

 

Originální přívěsky s kočkou nebo koucourem mají tu velkou výhodu, že když sháníte šperk jako dárek pro někoho blízkého, můžete přívěšky s kočkou obdarovat prakticky kohokoliv. Zlaté přívěšky s kočičkou můžeme je řadit mezi přívěsky pro chlapce, přívěsky pro dívky nebo třeba přívěsky pro kamarádku. Pakliže skutečně takovou zlatou kočku kupujete jako dárek, nezapomeňte také na krabičku na šperky. Vyberte si některou z našich krabiček na šperky se semišovým povrchem a polstrovaným vnitřkem - stačí jen zvolit barvu!.

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá