Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

02. 11. 2021 | Motivy

Přívěsky a šperky pro malé školačky

Letní prázdniny jsou u konce a děti se po dlouhé, koronavirovými opatřeními vynucené pauze vrací do škol. A na to je třeba je pořádně vyparádit! Pro slečny, které do lavic usednou třeba vůbec poprvé, máme široký výběr nejrůznějších zlatých přívěsků, řetízků či třeba náušnic. Čím mezi spolužáky zaručeně zabodují?

 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Zlatý přívěsek se zvířátkem

 

Pro ty nejmenší máme v nabídce celou řadu zlatých přívěsků se zvířátky, stačí si jen vybrat. Malé slečny zaručeně zabodují se zlatým přívěskem berušky, která je vyrobena ze žlutého zlata se smaltovaným, tedy krásně nabarveným povrchem. O nic méně roztomilý a elegantní je třeba zlatý přívěsek s kočičkou anebo naopak pejskem. V kurzu je ale třeba i zlatý přívěsek s housenkou nebo dráčkem. Nabídka je nicméně daleko širší!

 

 

 

 

 

Zlatý přívěsek s beruškou ocení každá mladá slečna

 

 

Přívěsek pro štěstí

 

Pakliže hodláte zlatý přívěsek pořídit už starší školačce nebo vás šperk v podobě zvířátka zkrátka neoslovil, máme pro vás tip. Tím je symbolický přívěsek, který do startujícího školního roku může být skvělým dárkem pro štěstí. Co takhle zlatý čtyřlístek, ať už ze žlutého, nebo bílého zlata? Či třeba zlatý přívěsek ve tvaru krásné lesklé podkovy?

 

 

Náušnice nesmí chybět

 

 

 

Žádné mladé slečně by kromě řetízku s přívěskem neměly chybět náušnice. Právě dětských náušnic najdete v naší nabídce hned několik. Pro ty nejmenší se skvěle hodí třeba náušnice v podobě zlatých motýlků či třeba náušnice v tvaru kytiček s krásnými barevnými zirkony. O něco starší dámy zase zajisté ocení náušnice "pecičky"..

 

 

 

Zlaté náušnice ve tvaru motýlků jsou skvělým šperkem pro mladé školačky