Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

15. 09. 2021 | Příležitosti

Zlaté šperky na podzim

Šperky a podzimní oblečení

Letní počasí je pryč, lehkým outfitům odzvonilo, a tak nastává podzim, poněkud ošemetné období pro všechny milovníky zlatých šperků. Není totiž vůbec snadné šperky na podzim kombinovat s několika různými vrstvami teplého oblečení. V následujícím článku vám představíme perfektní podzimní tip.

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Rolák - kamarád zlatých řetízků

Rada, jak ideálně zkombinovat podzimní oblečení se zlatými šperky, je jednoduchá: Oblečte si rolák! Protože sahá až po krk a těsně jej obepíná, otevírá se s rolákem na hrudníku velký prostor, na kterém se dá vyhrát se zlatými řetízky. Například na černých či obecně tmavých podzimních rolácích se bude skvěle vyjímat jak řetízek ze žlutého zlata, tak i ze zlata bílého.

 

 

Jeden řetízek i několik vrstvených

 

Mějte v případě kombinace podzimních roláků a zlatých řetízků na paměti, že zde více než jindy platí heslo "fantazii se meze nekladou

 

 

Zlatý řetízek pro podzimní roláky, např. Lambáda se bude perfektně vyjímat

 

 

Skvěle se bude na podzimním oblečení menší, decentní zlatý řetízek typu Lambáda, ale stejně tak i silnější řetízek Panzer. Ale to není zdaleka vše. Zřejmě jste už někdy slyšeli o vrstvení řetízků, tedy kombinaci hned několika najednou. Pro někoho je to možná pro podzim až příliš odvážný krok, ve skutečnosti se ale perfektně hodí právě na roláky! Dva jemnější zlaté řetízky doplněné jedním výraznějším rozehrají na podzim na roláku elegantní show, která okolí spolehlivě zaujme.

 

Se zlatými přívěsky opatrně

 

Speciální pozornost věnujte při podzimu zlatým přívěskům. K podzimnín rolákům či třeba svetrům se perfektně hodí náhrdelníky či řetízky všech možných tipů, ale zlaté přívěsky byste měli volit s rozvahou. Ty větší a výraznější se hodí spíše k tričkům s výstřihem, na roláku by, a to nejen na podzim, mohly působit nepřirozeně a příliš křiklavě. Naopak s decentním zlatým srdíčkem či zlatým křížkem a podobně symbolickými přívěsky při podzimu  zabodujete!

 

Zlatý přívěsek křížek je decentním podzimním přívěskem vhodným ke svetru či roláku

 

 

Náušnice raději menší

 

Podobná rada platí na podzim také pro náušnice. Pokud zvolíte rolák, úzký límec obepne váš krk, tím ho zúží a opticky naopak zvětší hlavu. A když k tomu na uších budete mít silné náušnice, například kruhy nebo velké perly, bude to působit nepřirozeně a zvláštně. Na podzim k roláku se tak jako podzimní zlatý šperk mnohem více hodí drobnější náušnice, například ty ve tvaru peciček či náušnice v podobě jednoho kamínku.