Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

07. 03. 2020 | Příležitosti

Investujte do zlata!

V době, kdy se ve vzduchu vznáší hrozba finanční krize, je nepochybně třeba myslet na ochranu finančních prostředků. Současná epidemie koronaviru koronavir coronavir sars-cov-2 s sebou podle ekonomů takovou hrozbu přináší. A nejvhodnější cestou, jak si finance pojistit, je investice do zlata.

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Žluté, nebo bílé zlato?

Na rozdíl třeba od akcií totiž u zlata nehrozí, že by se jeho cena mohla značně propadnout. Jde o investici prakticky bez rizika, hodnota zůstává prakticky konstantní. Investování do zlata, třeba do zlatých přívěsků tak už po staletí praktikují nejen zámožní obchodníci, ale i zcela obyčejní lidé.

 

Pokud tedy hledáte vhodné místo, kam peníze uložit, neváhejte si vybrat z široké nabídky našich šperků a klenotů. Ty jsou totiž vyrobeny právě ze zlata, a to buď z bílého zlata, nebo ze žlutého zlata.

 

 

Co třeba přívěsek pro štěstí?

Nejenže přívěškem bezpečně zainvestujete, zároveň můžete udělat radost sami sobě nebo svým blízkým osobám. Doporučit k takové příležitosti můžeme třeba některý z našich zlatých přívěsků.

 

Chcete-li ochránit svoje peníze, investujte do zlata. Třeba do zlatého přívěsku čtyřlístek

 

Bavíme-li se o uložení peněz na lepší časy, nepochybně by byl ideální volbou třeba symbolický zlatý přívěsek pro štěstí. Proč tedy nesáhnout třeba po přívěsku ve tvaru čtyřlístku? Vybrat si můžete dokonce mezi takovým čtyřlístkem vyrobeným ze žlutého zlata i z bílého zlata. V obou případech jde o zlato čtrnáctikarátové.

 

 

Nebo snad přívěšek podkova?

Dalším takovým šperkem by mohl být zlatý přívěsek ve tvaru podkovy. Také je vyrobený ze čtrnáctikarátového zlata a pyšní se precizním, detailním provedením a leskem.

 

Zlatý přívěsek podkova je ideální cestou, jak si pojistit finanční prostředky

 

Pro ty náročnější pak v nabídce máme i zlaté přívěsky s takovou symbolikou, u které můžete vybírat hned z několika variant provedení přívěšku na krk. Řeč je třeba o zlatém přívěsku ve tvaru srdce, který nabízíme vyrobený opět jak ze žlutého zlata, tak i ze zlata bílého. Dokonce nabízíme i přívěsek se srdcem kombinovaný z obou druhů zlata. Na jednotlivých přívěscích pak jsou vyryty nejrůznější vzory, jeden je dokonce s beruškou.

 

Stejný případ je i zlatý přívěsek křížek. Ten je téměř nezbytnou výbavou každého křesťana. Všechny naše křížky jsou mimořádně lehké, vyrobené ze čtrnáctikarátového, žlutého či bílého zlata. Dokonce máme v nabídce i zlatý přívěsek křížek s Ježíšem.

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

Ještě zlatý řetízek!

A když už si takový zlatý přívěsek jako investici do zlata pořídíte, nepochybně se vám bude hodit také řetízek, na který jej budete moci navléct. Nepochybně také dobrá investice do zlata bílého či žlutého během ekonomické situace kolem koronaviru koronavir coronavir sars-cov-2 . Pak vás můžeme opět odkázat na širokou nabídku nejrůznějších zlatých řetízků, třeba řetízek Anker ze žlutého zlata, který se pyšní svou lehkostí a jednoduchým, ale zároveň elegantním provedením. Neváhejte a pojistěte si svoje peníze investicí do zlata právě teď!