Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

19. 11. 2019 | Příležitosti

Tipy na přívěsky pro štěstí

Zaujmout klenotem či šperkem není v dnešní době nijak jednoduché. Zlaté přívěsky pro štěstí jsou pro nás skvělou výzvou, my vám na e-shopu Zlatyretizek.cz vám rádi poradíme, jak na to. Není nad to svým blízkým darovat šperk ze zlata s přidanou hodnotou. Jak to myslíme? Řeč je o originálních přívěscích, které jsou nějakým způsobem symbolické.

 

Boxerka - žluté/bílé zlato

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 14kt, 0,70 g

Kopačka - bez kamene

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - ze žlutého zlata 

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 14kt, 0,45 g

 

Přívěsek pro štěstí

Bezpochyby je takovým přívěskem třeba náš produkt Zlatý přívěsek čtyřlístek. Jde o vhodný šperk určený k tomu, aby jeho nositeli přinášel štěstí. Výhodou e-shopu Zlatyretizek.cz je, že zlatý přívěsek se čtyřlístkem nabízíme hned v několik variantách. A to zlatý přívěsek s čtyřlístkem vyrobený ze žlutého zlata, druhou variantou je samozřejmě bílé zlato a další pak originální zlatý přívěsek s kamínkem.

Zlatý přívěsek se čtyřlístkem každému přinese štěstí

Pro věřící zlatý křížek

Ne pro každého ale musí šperk přinášející štěstí znamenat pouze zlatý přívěsek se čtyřlístkem. Například věřící, ti nepochybně ocení zlatý přívěsek s křížkem. Vždyť jde o výbavu každého křesťana, bez ohledu na to, zda se bavíme o přívěsku pro chlapce, přívěsku pro dívky nebo o přívěsku pro kamaráda. Opět se budete divit, jak pestrou nabídku takových přívěsků náš e-shop nabízí. Vybrat si můžete zlatý křížek ze žlutého zlata, bílého zlata či zlatý přívěsek s kamínkem. Nebo také mezi obyčejným zlatým křížkem či produktem zlatý křížek s ježíšem. Jde o opravdu velmi originální šperky.

 

Křížek ze zlata pžívěšek křesťanský symbol

 

Zlatý přívěsek s kotvou a spousta dalších nápadů na přívěšky

Velmi symbolické jsou ale třeba i zlaté přívěsky s kotvou či samozřejmě podkovou. A nemusíte být zrovna námořník nebo jezdec, takový originální přívěsek je vhodným přívěskem pro chlapce, dívky i kamaráda či kamarádku. Náš e-shop vám garantuje kvalitu, vždyť jde opět o přívěsky vyrobené z vysoce kvalitního žlutého zlata a bílého zlata.

 

Zlatý přívěsek se kotvou je skutečně originální šperk

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Už jen krabička na šperky!

A jak nejlépe takový originální zlatý přívěsek pro štěstí, ale klidně i jakýkoliv jiný šperk či klenot darovat? Nejvhodnějším způsobem je samozřejmě krabička na šperky! E-shop Zlatyretizek.cz nabízí krabičky na přívěšky ve tvaru čtylístku, křížku nebo třeby kotvy i dalších šperků hned v několika provedeních. Jde třeba o krabičky na přívěsky, krabičky na náušnice a řetízky nebo o krabičku na náramek. Stačí jen nahlédnout do kategorie Krabičky na šperky a vybrat si!

 

 

Další nápady - přívěsky pro štěstí různé motivy

Pro štěstí - jedině přívěsek na krk

Čtyřlístek se hodí jako dárek pro štěstí, vybírejte z přívěsků na krk