Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

29. 08. 2021 | Příležitosti

Zlaté náramky

Náramky patří odnepaměti k nejoblíbenějšímu typu šperků a dnes tomu není jinak. Naopak, zlaté náramky rádi nosí všichni, takový zlatý náramek je vhodným módním doplňkem jak pro ženy, tak i pro muže. Někteří si na ně rádi sbírají nejrůznější zlaté přívěsky, jiní ocení docela obyčejný řetízkový náramek. Právě takové vám představujeme i my.

 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Náramek Panzer nebo Figaro?

 

Velmi populárním zlatým náramkem je třeba typ Panzer. Ten vychází z klasických zlatých řetízků tohoto typu, existuje v několika variantách a všechny z nich jsou skutečně velmi elegantní. Je to hlavně díky tomu, že vzor zlatých náramků Panzer není jednolitý, naopak, střídají se na něm klasická očka s delšími zploštělými dílky. Podobný je i zlatý náramek Figaro, naopak třeba takový Anker představuje jednoduchost.

 

 

Zlatý náramek Panzer je díky různorodému vzhledu opravdu elegantní

 

 

Jeden náramek Panzer pro pány

 

Jak jsme zmínili, zlaté náramky jsou na rozdíl třeba od náušnic vhodným šperkem i pro pány. Pakliže jsou pro vás výše zmíněné typy příliš jemné, doporučujeme vám zlatý náramek Panzer typu L224. Ten se skládá z dvojitého řetízku, který tak působí mohutněji a pevněji. Pochopitelně je ale zároveň o dost těžší.

 

 

Náramek na nohu

Zlaté náramky člověk nemusí zákonitě nosit jen na ruce, poslední dobou je velice populární i jejich nošení na noze. A pro letní období to platí obzvlášť! V naší nabídce najdete i náramky určené vyloženě právě na nohu, jejich velikost by vám tak měla nad kotníkem krásně sedět. Jde o náramek na nohu Lambáda, což je mimochodem mezi zákazníky velice oblíbený typ řetízku, nebo zlatý náramek na nohu Anker.

 

 

 

 

Zlatý řetízek na nohu Lambáda je vhodným doplňkem pro letní období

 

Žluté zlato, nebo bílé?

Všechny naše náramky jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového zlata. Ve většině případů jde o žluté zlato typické zlatavé barvy, preferujete-li stříbrnou barvu, pak můžete sáhnout po náramku Figaro L307, který je vyroben z bílého zlata. Rozdíl mezi oběma zlaty je pouze v příměsi, to žluté obsahuje více mědi, bílé naopak více stříbra.