Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

23. 07. 2020 | Šperky

Křížek elegnatní přívěsek se zirkonem

Křížek se zirkonem jako přívěsek? Dárek pro každého!

 

Jestliže na trhu se zlatými přívěsky a klenoty hledáte vhodný dárek k jakékoliv příležitosti, pak je tou nejjistější variantou zlatý přívěsek se zirkonem. Vždy budete mít k dispozici široký výběr ze zlatých přívěšků se zirkony a zaručeně najdete takové zlaté přívěsky, kterými se blízké osobě zavděčíte. Volit totiž můžete mezi velkými a honosnými přívěsky se zirkony, které zaujmou na první pohled, i mezi decentnějšími přívěsky ze zlata pro ty, kteří nejsou rádi středem pozornosti a nevyhledávají extravagantní styl.

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zvířátko nebo něco pro štěstí? S kamínkem!

 

Mezi zlatými přívěsky najdete ideální šperk pro děti, pro dospělé, pro partnery či třeba jen pro kamarády. Některé zlaté přívěsky mohou značit lásku, jiné udělají radost třeba roztomilým vzhledem. Každý přívěsek ze zlata je zkrátka originál. Mezi ty zřejmě nejpopulárnější přívěšky ovšem patří přívěsky s nějakou symbolikou. Třeba křížek se zirkonem pro věřící nebo prostě jen pro štěstí.

 

 

Přívěsek křížek se zirkony žluté zlato

Žluté zlato, bílé zlato nebo něco navíc? Přívěšky se Zirkony!

Co se přívěšku ve tvaru křížku týče, na e-shopu Zlatý řetízek si můžete vybírat z celé škály takto tématicky laděných přívěsků. Do této škály patří třeba obyčejný zlatý přívěsek s křížkem ze žlutého zlata, ale také z bílého zlata a třeba přívěšek se zirkony. Klidně můžete sáhnout po přívěšku ve tvaru křížku křížku s Ježíšem. Nebo pokud hledáte něco mezi, tedy mezi obyčejným zlatým křížkem a již trochu extravagantnějším s postavičkou, tak vás bude nepochybně zajímat přívěsek Zlatý bílý křížek se zirkony.

 

Čtrnáct karátů zlata a ještě kamínky!

 

Zlatý přívěsek se zirkony z naší nabídky je vyroben ze čtrnáctikarátového zlata. Je lesklý a jde o mimořádně lehký šperk (zlatý přívěšek), váží pouhých 1,20 gramů. Co vás ale v tuto chvíli zajímá zřejmě nejvíc, to jsou zirkony, které tomuto zlatému přívěsku dodávají jiskru.

 

 

Zlatý přívěsek křížek se zirkony je vhodným, decentním a symbolickým doplňkem šperkem

 

Zirkon a diamant, kde je rozdíl?

 

Možná se ptáte, v čem je, u šperku jako je kategorie zlaté přívěsky se zirkony, rozdíl mezi takovým zirkonem a klasickým diamantem, který zdobí cenově mnohem náročnější zlaté křížky, šperky a klenoty. Zatímco diamant je přírodní kamínek, zirkon je chemickou sloučeninou. Diamant je obecně známý jako nejtvrdší nerost, zirkon je oproti němu měkčí a méně odolný. Na první pohled ovšem tyto dva drahé kameny na zlatém křížku se zirkony jeden od druhého rozeznáte těžko, jsou prakticky stejné. Diamant se oproti zirkonu na všem přívěšku ve tvaru křížku bude více třpytit, protože má nejvyšší index lomu světla ze všech přírodních látek.

 

S trochou péče je ovšem zirkon doplňkem, který diamant pohotově zastoupí!

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 


Křížek populární přívěšek - další nápady

Křížky jako přívěšky favorit mezi dárky

Zlatý křížek významný motiv na přívěšek.

Elegantní dárek - zlaté přívěsky se zirkony

Nápady na zlatý křížek se zirkony