Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

20. 09. 2019 | Šperky

Přívěsky bez kamínku

Spousta lidí má za to, že opravdu luxusní šperky či klenoty musí být opatřeny menším či větším drahokamem. To je ale mylná představa. Jak se říká, někdy je méně více a e-shop zlatyretizek.cz proto nabízí širokou nabídku zlatých přívěsků, šperků a klenotů z bílého zlata či žlutého zlata bez kamínku. A jde o opravdu originální zlaté přívěsky a luxusní šperky.

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Přívěsky na krk

Opravdovým lákadlem jsou pro zákazníky e-shopu přívěsky na krk. S přesvědčením můžeme zopakovat, že jde o originální přívěsky. Takové zlaté přívěsky bez kamenů mají nejrůznější podoby – od originálních přívěsků se zvířaty, přes zlaté přívěsky se srdíčky či přívěsky s různými symboly. Popularitě se těší třeba zlatý přívěsek se čtyřlístkem, který je prostě a jednoduše ideálním šperkem darovaným pro štěstí. Pěkným příkladem je zlatý přívěšek srdce.

Žluté či bílé zlato?

Kamen může na špercích a klenotech, které si lze na e-shopu zlatyretizek.cz pořídit, chybět i z toho důvodu, že už samotný materiál z nich dělá skutečně luxusní šperky. Nabízené šperky, klenoty a zlaté přívěsky jsou totiž vyrobeny ze zlata, a to ne jen tak z ledajakého zlata. Jde o bílé zlato a žluté zlato. Bílé zlato i žluté zlato jsou materiálem, ze kterého se vyrábějí šperky a klenoty vhodné pro muže i ženy, a to jak pro partnery, tak třeba i pro kamarádky.

 

Kůň ze žlutého zlata jako originální zlatý přívěsek

 

Bez kamene? Ideální přívěsky pro kamarádku 

Jednou z mnoha výhod šperků, klenotů a v tomto případě především přívěsků bez kamínku je, že jde o vhodný typ přívěsku pro kamarádku. Kamínkem totiž bývají často ozdobeny šperky či klenoty, které dávají muži svým partnerkám. Naopak přívěsek bez kamene, a to klidně právě i ze žlutého či bílého zlata, je vhodným přívěskem pro kamarádku, protože ji tak rozhodně nedostanete do rozpaků. Hledáte-li tedy originální přívěsky pro kamarádku, je rozhodně e-shop zlatyretizek.cz ideální volbou.

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

K přívěsku řetízek a rovnou do krabičky!

Nepochybně potěšující zprávou na závěr je, že vám e-shop pomůže ulehčit trápení s tím, zda si milovaná osoba či kamarádka bude mít  svůj nový zlatý přívěsek kam pověsit. Naše originální přívěsky totiž můžete doplnit i zlatým řetízkem. Zlaté řetízky nabízíme stejně jako ostatní šperky vyrobené jak z bílého zlata, tak i ze žlutého zlata. A takový zlatý řetízek s přívěskem, to už je nějaký šperk!