Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

22. 10. 2019 | Šperky

Řetízky ze žlutého zlata

Chcete-li obdarovat někoho blízkého nebo zkrátka jen sebe luxusním šperkem, pak je zlatý řetízek ideální volbou. Protože právě na zlatý řetízek si posléze můžete dokupovat nejrůznější  zlaté přívěsky na krk. A konkrétně řetízek ze žlutého zlata by neměl chybět ve výbavě žádného milovníka luxusních šperků. 

 

Boxerka - žluté/bílé zlato

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 14kt, 0,70 g

Kopačka - bez kamene

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - ze žlutého zlata 

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 14kt, 0,45 g

 

Zlatý řetízek Anker

Na e-shopu zlatyretizek.cz máme v nabídce hned několik zlatých řetízků různých cenových kategorií. Mezi nejoblíbenější produkty našich zákazníků patří třeba Zlatý řetízek Anker, což je řetízek vyrobený ze čtrnáctikarátového žlutého zlata. Jde o mimořádně lehký řetízek jednoduchého provedení, který ale zároveň vypadá elegantně.

 

Zlatý řetízek panzer - žluté zlato

 

Zlatý řetízek Lambáda

Dalším zákaznicky velmi oblíbeným řetízkem na krk je Zlatý řetízek Lambáda. I ten je vyroben ze žlutého zlata a také je velmi lehký. Provedením se ale trochu liší, nejde o natolik jednoduchý řetízek, jako je řetízek Anker. Spadá však do podobné cenové kategorie a je třeba zmínit, že řetízek na krk s přívěškem ze žlutého zlata za cenu od jednoho do dvou tisíc korun je rozhodně skvělá koupě.

 

Zlatý přívěsek srdce se ideálně hodí na zlaté řetízky

 

Do krabičky na šperky a je to!

A když už budete nejrůznější přívěsky a šperky na zlatý řetízek dokupovat, pak si nezapomeňte na našem e-shopu objednat i krabičku na šperky. Takových krabiček na šperky máme v nabídce hned několik!

 

 

Na řetízek patří přívěsek!

Řekněme si narovinu, že darovat blízké osobě řetízek bez přívěsku nemusí být vždy ono. Pro pány to úplně neplatí, ovšem dámy si většinou potrpí na nejrůznější šperky a klenoty. A tak je nejlepší volbou k řetízku objednat rovnou i přívěsek ze zlata. U nás najdete širokou nabídku, od přívěsků dámských či pánských až třeba po přívěsky hodící se prostě jen pro kamarádku nebo kamaráda. Tak například své drahé polovičce můžete koupit Zlatý přívěsek srdce. Mladším ročníkům zase přívěsek se zvířetem, třeba Zlatý přívěsek pes ze čtrnáctikarátového žlutého zlata. Nabízíme ale i spoustu přívěsku naopak z bílého zlata.