Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

25. 11. 2019 | Šperky

Zlaté náušnice

Ať k Vánocům nebo narozeninám či jiné příležitosti bývá jedním z nejlepších dárků mezi šperky či klenoty zlatá náušnice. A pokud sháníte vhodný e-shop právě ke koupi takového dárku jako jsou zlaté náušnice, pak jste na správné adrese. E-shop Zlatyretizek.cz nabízí luxusní zlaté šperky, klenoty nejrůznějšího druhu či třeba originální přívěsky z žlutého nebo bílého zlata. A to jak zlaté přívěsky pánské, tak i přívěsky dámské či přívěsky pro kamaráda nebo kamarádku.

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Žluté, nebo bílé zlato?

Produkty zejména zlaté náušnice z naší nabídky šperklů jsou zárukou kvality, kterou garantujeme po více jak 5 let na českém trhu se šperky. Zaručíme, že naše šperky jsou yrobeny z kvalitního zlata - buďto se jedná o žluté zlato, nebo o bílé zlato. Některé šperky a klenoty, velice často naušnice a zlaté přívěsky jsou dokonce kombinací obojího, tedy jsou z části vyrobeny ze žlutého zlata a zčásti z bílého zlata. Řeč je například o velice originálních přívěscích. Nebo o náušnicích.

zlate nausnice pro zeny a divky

Náušnice dámy...

Na našem e-shopu si z nabídky náušnic vybere každá dáma. Nepochybně vám padnou do oka třeba právě ty, které jsou vyrobeny částečně ze žlutého zlata a částečně ze zlata bílého. Konkrétně jde o produkt Zlaté náušnice bílé a žluté zlato, které můžete vidět na obrázku výše. Jsou to elegantní náušnice z kombinace zlata a každá dáma zajisté takový luxusní šperk ocení. V případě, že dáma, kterou se chystáte obdarovat, snad nemá v oblibě náušnice ozdobené kamínky, pak ji určitě potěší naše kroužkové náušnice z bílého zlata.

 

Zlaté náušnice s motivem berušky

 

... I pro dívky!

A pokud snad sháníte šperk pro mladší ročníky, pak určitě sáhněte po roztomilých dětských náušnicích ze čtrnáctikarátového zlata v podobě roztomilé berušky!

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

Už zbývá jen krabička na šperky

A jestliže nejen zlaté náušnice, ale kterýkoliv jiný šperk např. zlaté přívěsky z našeho e-shopu skutečně dáváte jako dar, pak už zbývá jediné: Pořiďte ke zlatým náušnicím zároveň i naší krabičku na šperky, dárek v podobě šperku schovejte do ní a můžete své nejbližší obdarovat!