Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

08. 12. 2021 | Události

Vánoční dilema? Zlaté přívěsky pro muže jsou v kurzu!

Dárek pro muže, to bývá jedno z největších dilemat každé ženy. Ať už se jedná o narozeniny, výročí nebo Vánoce, které shodou okolností právě teď klepou na dveře. My vám ovšem rádi  starost, jak vybrat dárek pro muže, ušetříme. A to perfektním tipem, který zní: Zlatý přívěsek pro muže!

 

Přívěsky pro muže jsou totiž v kurzu a to nejen na Vánoce. Ctižádostiví pánové navíc zlatou barvu nepochybně ocení, takže zlatý přívěsek je naprosto ideální kombinací. Nicméně je třeba myslet na to, že při výběru pánského přívěsku hraje roli každý detail, protože mužům stačí velmi málo k tomu, aby jim přívěsek připadal příliš ženský na to, aby jej nosili.

 

Připravili jsme si pro vás proto několik typů na dárky pro muže, na které můžete bez obav vsadit. Jedná se o zlaté přívěsky, se kterými každý muž mezi přáteli zaboduje.

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Míč a kopačky pro fotbalisty

Mezi jednoznačně nejpopulárnější zlaté vánoční přívěsky pro muže z naší nabídky patří přívěsky s fotbalovou tematikou. Ty jsou perfektním dárkem nejen pro fotbalisty, ale i pro fotbalové fanoušky úplně všech věkových kategorií. Sázkou na jistotu je zlatý přívěsek fotbalový míč, což je celosvětově populární motiv, který na krku nosí i někteří vrcholoví fotbalisté.

 

Vánoce a zlatý přívěsek pro muže - fotbalový míč je skvělým dárkem pro fanoušky

Pokud chcete vsadit na kreativnější provedení, pak byste rozhodně neměli přehlédnout náš zlatý přívěsek s kopačkou, která je zpracována do posledního detailu včetně tří proužků světoznámé sportovní značky Adidas.

 

Zlatá boxerka pro tvrďáky

 

Pakliže hodláte na Vánoce obdarovat muže, na kterého je fotbal příliš něžným sportem, pak máme perfektní tip i pro vás. Zlatý přívěsek boxerka je ideálním vánočním dárkem pro fanoušky bojových sportů a zaručeně přidá na respektu!

 

Zlatý přívěsek motorka

 

Odbočíme od sportu, výčet zlatých vánočních přívěsků pro muže tím ovšem nekončí. Naopak, zlatý přívěsek motorka je opravdovým skvostem pro všechny milovníky rychlých strojů; a to nejen na Vánoce. A pozor, na výběr jsou dokonce dvě takové zlaté motorky! Prvním z nich je motocykl model chopper, tou druhou možností jako dárek pro muže motorkáře na Vánoce je pro změnu zcela moderní kousek jako z katalogu závodních motorek. V obou případech jde o zlaté vánoční přívěsky malých rozměrů, jejichž velkou předností je detail, konkrétně precizní zpracování motoru, výfuku, kol nebo třeba řídítek.

 

Zlatý přívěsek pro muže na Vánoce jako dárek - motorka rychlý stroj

 

Pakliže by se vám žádný výše zmíněný zlatý přívěsků nelíbil pro sebe, ani by se vám nehodil jako dárek na Vánoce, nezoufejte. Najdete u nás široký výběr dalších vánočních zlatých přívěsků, které sice nemusí na první pohled trknout do oka jako vysloveně pánské, resp. pro muže, ale každý muž je nepochybně ocení. Co takhle zlatá kotvička nebo zlatý čtyřlístek pro štěstí?

 

 

 

Nápady na přívěsky pro muže jako dárek k různých událostem a příležitostem

 

Přívěsky - svátky 

Přívěsky bílé zlato - žluté zlato pro muže