Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

24. 02. 2020 | Události

Přívěsek na prvního máje | první máj, lásky čas

Valentýn je sice za námi, ale ten pravý čas zamilovaných nastává až teď. Zlaté přívěšky najdete spolu s celou řadiu dalších zlatých šperků a klenotů, kterými svou drahou polovičku můžete obdarovat na prvního máje. Rozhodně zabodujete třeba šperkem typu zlatý přívěsek, kterým lze bez zbytečných slov vyznat lásku.

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Zlatý přívěsek se srdcem?

Takovým přívěskem je například zlatý přívěsek srdce. Jak název napovídá, jde o šperk ve tvaru srdce. Na našem e-shopu lze najít hned několik variat, vyrobených ze žlutého zlata nebo bílého zlata, ale také kombinace obojího, tedy jak žlutého zlata, tak i bílého. Ve všech případech jde o čtrnáctikarátové zlato.

Přívěsky ze zlata na prvniho maje beruška

Přívěšek na 1. máje? Proč ne zlato se zirkony!

Pakliže místo jednoduchého přívěsku se srdcem preferujete kreativnější šperk, rozhodně je pro vás vhodnou volbou produkt Zlatý přívěsek srdce s beruškou, což je přívěsek ze čtrnáctikarátového žlutého zlata s vyrytou beruškou. Anebo třeba zlatý přívěsek srdce se zirkony, který lze zařadit do kategorie luxusních šperků.

 

Zlaté náušnice s motivem berušky

 

Přívěsek patří na řetízek

Pakliže místo jednoduchého přívěsku se srdcem preferujete kreativnější šperk, rozhodně je provás vhodnou volbou produkt Zlatý přívěsek srdce s beruškou, což je přívěsek ze čtrnáctikarátového žlutého zlata s vyrytou beruškou. Anebo třeba zlatý přívěsek srdce se zirkony, který lze zařadit do kategorie luxusních šperků.

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

Přívěsky ze zlata, které na prvního máje letí

zlaté přívěsky Mezi nejoblíbenější produkty zákazníků našeho e-shopu patří třeba zlatý řetízek Anker či zlatý řetízek Lambada. Oba jsou vyrobeny ze žlutého zlata a jsou vhodným parťákem zlatých přívěsků a dalších šperků.

 

Zlaté náušnice s motivem berušky

 

Přívěsky ze zlata, které na prvního máje letí

Mezi nejoblíbenější zlaté přívěsky na prvního máje a vůbec produkty z kategorie šperky našich zákazníků patří třeba zlatý řetízek Anker či zlatý řetízek Lambada. Oba jsou vyrobeny ze žlutého zlata a jsou vhodným parťákem zlatých přívěsků a dalších šperků.

 

Přívěšky na prvního 1 máje na zlatém řetízku

 

Dárek ze zlata na privního máje patří do krabičky

A nezapomínejte na to, že správný zlatý přívěšek jako každý dárek k prvnímu máji, tedy svátku zamilovaných, by měl být patřičně zabalen. K tomu vám pohotově poslouží krabičky na zlaté přívěsky a šperky, které na e-shopu nabízíme hned v několika variantách a barvách. Třeba krabička na zlaté přívěsky je k dispozici v barvě bordó, klasické červené či modré!