Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

13. 11. 2021 | Události

Novinka zlatý přívěšek se zirkony na zimu

Do zimy se zirkony!

Chladné zimní dny se nesou ve znamení zirkonů. Tedy alespoň na našem e-shopu! Připravili jsme si pro vás několik nových zlatých přívěsků, které jsou vyrobeny z bílého zlata, ale doplňuje je právě několik těchto krásných čirých kamínků.

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Zlatý bílý přívěsek spirála

Jedním z těchto nových přívěsků je zlatý přívěsek spirála. Jde o mimořádně zajímavý kousek, který na první pohled zaujme netradičním tvarem. Vyroben je zčásti z lesklého bílého zlata, větší část ovšem pokrývají již zmíněné zirkony. To ale není vše, spirále ještě dominuje krásný modrý kamínek, který se nachází přímo uprostřed. Ačkoliv se to tak nemusí na první pohled zdát, zlatá spirála je poměrně lehká, a tím pádem i pohodlnější na nošení, váží pouhých 1,80 gramů.

 

Zlatý přívěsek spirála je elegantním šperkem se zirkony a modrým kamínkem

Zlaté křížky se zirkony

Ať jste věřící, nebo ne, křížky patří obecně mezi nejoblíbenější typy nejen přívěsků. A to ve všech podobách, od dřevěných křížků až po ty zlaté. Právě zlaté křížky se zirkony jsou mezi našimi přívěskovými novinkami také. Stačí si jen vybrat! Je libo větší křížek z bílého zlata se zirkony, nebo o něco menší křížek ze žlutého zlata, který je zirkony posázen také?

 

Zirkonová srdíčka

 

Jak jsme zmínili, křížky patří k nejoblíbenějším typům přívěsků. Na vrchol se ale vedle nich řadí také srdíčka, kterými se navzájem často obdarovávají zamilované páry. A i v tomto případě pro vás máme novinky, které zaručeně oceníte!

 

Zlatý přívěsek srdce je z poloviny osázen krásnými zirkony

 

 

Jednou z nich je krásné srdce z bílého zlata, jehož spodní polovinu tvoří zirkony, zatímco horní polovina se leskne díky hladkému zlatému povrchu. Další variantou je srdíčko naopak ze žlutého zlata, které je osázeno pouze třemi menšími zirkony, což působí decentně a velmi elegantně.

 

 

Zirkon: Jako diamant, ale dostupnější!

Možná jste si při čtení článku uvědomili, že vlastně nevíte, co přesně takový zirkon je a odkud se bere. Jedná se o chemickou sloučeninu, která velmi věrně napodobuje opravdový, přírodní diamant. Pochopitelně není natolik tvrdý a odolný, což se může na šperku podepsat působením času, ale pohledem oka byste zirkon a diamant nerozeznali! Cenově je však mnohem dostupnější.