Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

09. 10. 2019 | Motivy

Přívěsek houslový klíč

Na e-shopu zlatyretizek.cz si přívěsky, ať už z bílého zlata, nebo žlutého zlata vybere úplně každý. V nabídce máme zlaté přívěsky pro chlapce, přívěsky pro dívky, přívěsky dámské, pánské nebo třeba přívěsky pro kamarádku. Zlatý přívěsek ale můžete vybrat i podle jiných kritérií. Třeba podle toho, co má kdo rád. 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Houslový klíč - přívěsek

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Houslový klíč jako přívěsek na krk pro hudebníky!

Tak třeba zlatým přívěskem na krk z nabídky našeho e-shopu můžete obdarovat každého milovníka hudby. Řeč je o produktu Zlatý přívěsek houslový klíč. Jak název napovídá, jde zkrátka o zlatý přívěsek ve tvaru houslového klíče. Ten je vyroben ze čtrnáctikarátového žlutého zlata a rozhodně patří mezi zlaté přívěsky hodící se jak pro chlapce, tak i pro dívky.

houslovy klic jako privesek ze zlata

Rovnou na řetízek

Chcete-li obdarovat někoho blízkého, pak to na našem e-shopu můžete udělat se vším všudy. Nezůstávejte jen u zlatého přívěsku na krk, rovnou k němu kupte i zlatý řetízek! Darovat pak můžete oboje jako komplet - zlatý řetízek s přívěskem. Náš houslový klíč ze žlutého zlata můžete darovat třeba v kombinaci s produktem Zlatý řetízek Anker ze žlutého zlata nebo Zlatý řetízek Lambáda ze žlutého zlata. Jde o nejoblíbenější produkty zákazníků našeho e-shopu.

 

Zlatý řetízek Lambáda lze kombinovat s nejrůznějšími zlatými přívěsky

 

Jaký zlatý řetízek zvolit?

Přemýšlíte teď nad tím, jaký zlatý řetízek k přívěsku s houslovým klíčem zvolit? Odpověď sice zní jednoduše, ale rozhodování vám neusnadní. Záleží pouze na vašem vkusu a na tom, který se vám líbí. Kvalitou se totiž zlatý řetízek Anker od zlatého řetízku Lambáda neliší. V obou případech jde o luxusní šperk ze čtrnáctikarátového žlutého zlata. Nepatrný rozdíl je jen v tom, že zlatý přívěsek Lambáda je o více než dvě desetiny gramu lehčí. Ovšem i zlatý přívěsek Anker vážící 1,35 g lze označit za mimořádně lehký.

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

… Nebo úplně jiné šperky

Samozřejmě bychom neradi váš výběr omezovali jen na několik produktů z řady zlaté přívěsky. Rádi bychom proto upozornili, že na našem e-shopu lze vybírat hned z několika dalších zlatých přívěsků i zlatých řetízků. A to jak ze žlutého zlata, tak i bílého zlata či kombinace obojího. V nabídce máme nejrůznější zlaté zlaté přívěsky a řetízky různých cenových kategorií. A to samé lze říct i o zlatých přívěscích. Tak třeba, pokud někdo není zrovna umělec a zlatý přívěsek s houslovým klíčem není nic pro něj, určitě se mu budou líbit třeba produkty Zlatý přívěsek pes či Zlatý přívěsek kostka, které jsou vyrobeny ze žlutého zlata. Anebo spousta dalších!