Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

21. 12. 2021 | Příležitosti

Dárek na poslední chvíli? Tyto přívěsky jsou mezi našimi zákazníky top

Posledních pár políček zbývá na kalendáři do chvíle, kdy přijde Štědrý den. Někteří se nemohou Vánoc dočkat, také je tu ale spousta těch, kteří na poslední chvíli shánějí vánoční dárek. Pokud i vy patříte do této skupiny a nemáte na Vánoce času nazbyt, pak vám situaci usnadníme. Přinášíme vám totiž vánoční výběr zlatých přívěsků / dárků, které mají u našich zákazníků největší úspěch.

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Zlatý přívěsek srdce pro drahou polovičku

 

Pokud sháníte vánoční dárek pro drahou polovičku, vsaďte na jistotu, která nemůže urazit žádnou dámu. A to je zlatý přívěsek srdce. Není náhoda, že zlaté přívěsky se srdcem jsou na špičce seznamu vánočních dárků jako nejžádanější produkt naší nabídky a to hned v několika různých variantách. Ať už se jedná o srdce ze žlutého zlata, srdce z bílého zlata nebo třeba o kombinaci obou barev.

 

Zlaté přívěsky pro muže

 

Abychom srovnali skóre, představíme vám také top produkty z kategorie zlaté přívěsky pro muže. Asi nikoho nepřekvapí, že zde figurují zlaté přívěsky se sportovní tematikou. Mimořádně populární je zlatý přívěsek kopačka, který je skvělým dárkem pro každého fotbalového fanouška.

Mezi muži vyznavači drsnějších sportů mnozí zase ocení zlatý přívěsek boxerka. A pokud pro muže sháníte přívěsek spíše pro milovníky rychlých strojů, pak zaručeně zabodujete se zlatým přívěskem v podobě krásné motorky!

 

 

Zlatý přívěsek motorka ocení každý milovníky rychlých strojů

 

Zlaté přívěsky pro děti

 

To nejdůležitější na konec! O dárek by na Vánoce nemělo přijít žádné dítě, proto vám přinášíme také výčet nejpopulárnějších zlatých přívěsku z kategorie vánoční dárky pro děti. Obecně jde o všechny zlaté přívěsky ve tvaru zvířátek, konkrétně ale můžeme zmínit zlatý přívěsek "kočka" s roztomilým koťátkem, zajímavým díky matnému povrchu s několika lesknoucími se skvrnami.

 

 

Humorným vánočním dárkem na poslední chvíli, čili šperkem, kterým děti zaručeně mezi vrstevníky zaujmou, je pak zlatý přívěsek čarodějnice s ježibabou na koštěti.

 

 

Zlatý přívěsek čarodějnice je humorný přívěskem pro děti

 

 

A pokud zlatý přívěsek sháníte na poslední chvíli jako vánoční dárek, pak zajisté oceníte i některou z našich krabiček na šperky. Stačí si jen vybrat barvu!

 

 

Vánoční přívěsky na poslední chvíli s motivy pro děti

 

Vánoční dárky na poslední chvíli pro děti

Vánoční dárky pro ženy na poslední chvíli

Typy na Vánoční dárky na poslední chvíli pro muže