Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

18. 04. 2021 | Příležitosti

Panzer zlatý řetízek pro pořádné chlapy!

Řetízky a další zlaté šperky a klenoty, to už dávno není zdaleka jen ženská záležitost. Třeba takový zlatý řetízek Panzer, ať už samotný, či s vhodně zvoleným přívěskem, ocení i většina mužů. A dnes vám právě takový zlatý řetízek, který se svým vzhledem mezi převážné pánské řadí, představíme.

Jedná se o zlatý řetízek typu panzer. Jak už název napovídá, největší předností řetízků typu Panzer je pevnost a odolnost. Na první pohled to je patrné třeba na jednom ze zlatých řetízků typu panzer z naší nabídky, jmenovitě Zlatý řetízek Panzer L212. Takový zlatý řetízek se nejčastěji nosí samostatně, bez přívěsku, sám o sobě je totiž velice výrazným šperkem. Odpovídá tomu ostatně i váha 6,15 gramů.

 

 

Zlatý řetízek Panzer je ideální varintou doplňku pro pány

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Řetízek Panzer lehčí a stále výrazný

 

Pakliže se vám řetízek ze zlata panzer typově líbí, ale výše zmíněný kus je na vás příliš mohutný, nabízí se zlatá střední cesta v podobě řetízků Panzer L226 a Panzer L207. Vzorově jsou podobné, také stylem připomínají řetěz, jde ale o decentnější a tím pádem i o poznání lehčí variantu. Oba dva řetízky se váhově pohybují lehce nad 3,5 gramy.

 

 

 

Panzer i pro dámy!

 

Spousta řetízků typu panzer se ovšem dokonale hodí i pro dámy! Řeč je o těch nejdecentnějších, mezi něž se řadí třeba Zlatý řetízek Panzer L231 či varianta Zlatý řetízek Panzer L204. Jde už v podstatě o klasické řetízky, na které perfektně padne jakýkoliv přívěsek. Váha se ostatně pohybuje nad jedním gramem, sotva tedy poznáte, že takový řetízek na krku máte.

 

 

 

 

Zlatý řetízek Panzer a jeho decentnější varianta se hodí i pro dámy

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Krásné žluté zlato

 

Všechny výše zmíněné řetízky typu panzer jsou vyrobeny ze žlutého čtrnáctikarátového zlata. Co to znamená? Žluté zlato je slitina několika kovů, kterým samozřejmě dominuje zlato jako takové. Dále se zde ale nachází i nemalý podíl stříbra a také mědi. Na našem e-shopu najdete i řetízky či přívěsky z bílého zlata, takové zlato má větší podíl stříbra a naopak méně mědi...

 

 

Krásná semišová krabička na náramek nesmí chybět, pokud jde o dárek