Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

13. 12. 2021 | Příležitosti

Zlaté přívěsky pro děti - Vánoce se zlatým přívěskem

Vánoce klepou na dveře a hektický čas shánění dárků pro děti je v plném proudu. Každý rodič si tak nepochybně láme hlavu s tím, jak obdarovat svoje ratolesti. Návštěvě hračkářství se asi vyhnout nelze, máme pro vás ovšem tip, jak takový dárek pro dítě pořídit z pohodlí domova. Vyberte si jeden z našich zlatých přívěsků pro děti!

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

Pro nejmenší děti zlatá zvířátka na jako vánoční dárek

 

Zlaté přívěsky pro děti jsou totiž na Vánoce čím dál více v módě, ať už chcete pořídit šperk malé princezně nebo dospívajícímu "frajírkovi". V tom prvním případě zcela zaručeně zabodujete zlatým přívěskem v podobě roztomilého zvířátka.

 

Každá malá slečna na Vánoce ocení třeba zlatý přívěsek s beruškou nebo kočičkou. Většina zlatých přívěsků pro děti v podobě zvířátka má na povrchu nakreslený obličej, a to pomocí tzv. smaltování. Kromě výše zmíněných se pak na Vánoce může jednat třeba i o zlatý přívěsek "housenka" či o malého zlatého dráčka, který se bude líbit naopak každému chlapci!

 

 

Zlatý přívesek s dráčkem vánoce pro děti; malý chlapec

 

Zlaté přívěsky zvířata - vánoční dárek pro děti

 

 

Pro starší děti tu na Vánoce máme další varianty zlatých přívěsků se zvířaty, takové, které se namísto roztomile ztvárněnými obličeji pyšní mnohem realističtější podobou. Najdete zde ty nejrůznější druhy ze zvířecího světa! Pro slečny se jako zlatý přívěsek náramně hodí třeba zlatý přívěsek kůň, želva nebo třeba netradiční zlatý hroch. Stejně tak jsou působivé vánoční zlaté přívěsky pro děti v podobě mořských tvorů. Třeba takový zlatý mořský koník!

 

 

Zlatý přívesek nejen na vánoce pro děti  mořský koník je skvělým dárkem pod stromeček

 

Přívěsek s kopačkou - Vánoce pro fotbalisty

 

 

Máte doma fotbalistu, kterému přívěsky se zvířaty nebudou na Vánoce nic moc říkat? Pro nás žádný problém! Sáhněte na Vánoce po zlatém přívěsku s fotbalovým míčem či třeba po zlaté kopačce. Na trénincích budou zlatý přívěsek s kopačkou vašemu chlapci závidět. A pokud snad máte doma spíše fanouška závodních strojů, zajisté vás na Vánoce budou zajímat dva naše zlaté přívěsky s motorkou.

 

 

Přívěsky se zirkony - vánoční nápad s kamínkem

 

 

Zlaté přívěsky s lesknoucími se kamínky, to je něco pro každou malou dívku. A proto byste bez povšimnutí neměli nechat ani zirkony posázené přívěsky z naší nabídky. Zlatým bílým andělem  se zirkonem můžete dát své holčičce najevo, co pro vás znamená. Jiné dámy zasena vánoce jistě ocení třeba srdce z bílého zlata, které je několika blyštivými kamínky osázeno. Anebo, pokud se vrátíme ke zvířatům, zlatý přívěsek v podobě sovy ze zirkonovýma očima!

 

 

 

Přívěsky pro děti  příležitosti k obdarování nejen na Vánoce

 

Přívěsky - pro děti na Vánoce 

Přívěsky žluté zlato - nápady na Vánoce

Přívěsky pro děti nejen na Vánoce

Přívěsky ze zvířátkem pro děti třeba na Vánoce