Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

03. 06. 2021 | Motivy

Nové zlaté přívěsky pro děti

Zlaté přívěšky pro děti? Máme dobrou zprávu pro všechny rodiče a jejich děti! Přívěšky pro děti naleznete v našem e-shopu hned v několika kategoriích. Nyní jsem rozšíéřili nabídku přívěšků pro rodiče a děti hned o několik nových zlatých přívěsků pro všechny ratolesti, tedy od nejmenších až po ty starší. Jaro je totiž tady, a zlaté přívěsky jsou skvělá příležitost, jak děti na venkovní radovánky trochu vyparádit!

 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlatý přívěsek s dráčkem

 

Zlatý dráček je jednou z mnoha novinek, které si děti zamilují. Šperk, jako je zlatý přívěsek s dráčkem, který si nepochybně oblíbí všichni milovníci pohádek, je prostě skvělýb propracovaná motiv s úchvatnými tvary. Jde prostě o roztomilý šperk, vyrobený ze žlutého zlata. Zlatý dráček je malý, a tak nebude nijak překážet ani těm nejmenším. Představte si, že zlatý šperk dráček váží pouhých 0,40 gramů. Díky tomu je nenáročný i cenově.

 

Zlatý přívěsek dráček je skvělým šperkem pro milovníky pohádek

 

Přívěšek srdíčko, zlato pro malé slečny

 

Pokud by snad zlatý dráček přišel malým slečnám příliš jako šperk pro chlapce, nejdeme mezi zlatými přívěsky skvělou alternativu. Přívěsek dětské srdíčko v naší nabídce najdete přímo pod názvem „zlatý přívěsek srdce dětské“. Co se parametrů tohoto přívěšku týče, srdíčko je  prakticky stejné přívěsek jako je, taktéž malý a lehký přívěšek dráček, váží dokonce pouhých 0,35 gramů.

 

 

 

Nebo snad zvířátko? Přívěšek pro malé i velké děti

 

Novinky mezi dalšími přívěšky pro děti z naší nabídky ocení všichni malí milovníci zoologických zahrad. Jde totiž o zlaté přívěsky ve tvaru oblíbených zvířátek – tučňáka a želvy! Přívěšky v těchto tvarech jsou ovšem velmi realistické, rozhodně tak nemluvíme o špercích čistě jen pro malé děti. Takovým zlatým přívěskem potěšíte zaručeně úplně každého bez ohledu na věk i pohlaví!

 

 

 

 

Zlatý přívěsek s tučňákem ocení malí milovníci zoo

 

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Lehké řetízky pro děti

 

Přívěšek bez řetízku, jakoby nebyl. A to platí i u přívěšku pro děti. Pakliže jste se rozhodli dětem koupit některý z našich zlatých přívěsků, nezapomeňte na další důležitou věc – řetízek, na který jej budete moct připnout! Ideální volbou pro nejmenší je lehčí řetízek, který na krku prakticky není cítit a nijak nositele nezatěžuje. K přívěšku pro děti, nejen na jaro, můžete sáhnout třeba po zlatém řetízku Venecia, který váží jen něco málo přes jeden gram. Prakticky stejným typem vhodným k přívěškům pro děti je zlatý řetízek Lambáda nebo Anker. Stačí si vybrat!.