Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

21. 03. 2021 | Šperky

Zlaté náramky

Kromě nármaků a řetítků se mezi zlaté šperky řadí také zlaté přívěšky, tyto zlaté šperky můžete pověsit jak na zlatý náramek, tak i na zlatý řetízek. A právě proto mezi základními šperky ve výbavě každé správné dámy rozhodně nesmí chybět náramek připravcený na pověšení zlatého přívěsku. A svoje pevné místo mezi těmito módními doplňky stále mají jednoduché a zároveň elegantní náramky v podobě klasických zlatých řetízků.

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Je libo zlatý náramek Lambáda?

 

Řadu takových zlatých náramků se specifickým jménem Lambada najdete i na našem e-shopu v sekci zlaté náramky. Jedním ze zlatých náramk je třeba zlatý náramek Lambada. Tento zlatý náramek je obdobou zlatého řetízku Lambada, který patří k našim nejprodávanějším řetízkům vůbec. Důvod je prostý, jde o decentní a přesto elegentantní šperk, / řetízek / náramek vyrobený ze žlutého zlata. Zlatý náramek váží pouhopouhý gram, na ruce ho prakticky necítíte.

 

Zlatý náramek Lambada je pohodlným, lehkým a stylovým doplňkem

 

 

Nebo některý z náramků Panzer?

 

Vybírat ale můžete i z několika různých zlatých náramků typu Panzer. V nabídce jich máme rovnou pět, a to od těch nejlehčích, tenčích, až po poměrně silný zlatý náramek Panzer, který váží skoro čtyři a půl gramu.

 

 

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Žluté a lesklé zlaté nármaky

 

Téměř všechny naše náramky jsou vyrobeny ze žlutého čtrnáctikarátového zlata. Žlutá je typickou barvou, jakou u zlata známe. Takové zlato na náramky se skládá ze směsi čistého zlata, stříbra a mědi. Výjimkou je bílý zlatý náramek Figaro, který je vyroben z bílého zlata. Také v naší nabídce najdete silný zlatý náramek, kde se střídá bílé zlato s růžovým. Zlato má v případě náramků lesklý mat, zaujme tak na první pohled...

 

 

Krásná semišová krabička na náramek nesmí chybět, pokud jde o dárek

 

Na dárek nebo náramek ještě krabičku na šperky

 

Pakliže náramek pořizujete blízké osobě třeba k blížícím se Vánocům, pak samozřejmě nesmí chybět ještě krabička, v níž šperk darujete. V sekci "krabičky na šperky" najdete elegantní semišovou polstrovanou krabičku na náramek. Je v krásné červené, nebo chcete-li bordó barvě.