Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

23. 06. 2021 | Šperky

Dětské náušnice (nejen) se zirkony

Nejlepší šperk pro malé slečny? To jsou bezpochyby náušnice! Ty první náušnice si rodiče rádi schovávají na památku, další zlaté náušníce si pak dívky jako správné princezny vybírají samy a střídají je. Krásné náušnice pro děti, od nejmenších po ty starší, najdete i v naší nabídce. Pojďte se podívat, jaké to jsou!

 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Náušnice s kytičkami na tři způsoby

 

Jaro je tu, příroda kvete. A do takového prostředí se zaručeně hodí krásné dětské zlaté náušnice ve tvaru kytičky. Jde o nádherný šperk pro dívky, který je doplněn o zirkony, tedy kamínky okem prakticky nerozeznatelné od diamantů. Navíc si můžete vybrat ze tří různých variant. Jedny tyto zlaté kytičkové náušnice jsou vyzdobeny čirými zirkony, další pak čirými a zároveň růžovými a ty třetí zdobí čiré a červené zirkony zároveň!

 

 

Zlaté náušnice kytičky se zirkony ocení každá mladá slečna

 

 

Líbí  se vám ještě lesklejší náušnice?

 

U náušnic ve tvaru kytiček ještě zůstaneme, v naší nabídce jich totiž najdete mnohem více. Dalším takovým šperkem jsou náušnice ve tvaru krásné kytičky ze žlutého zlata, která jsou vyzdobeny pěti čirými zirkony, mezi nimiž se nachází jeden jasně zelený. Každá správná princezna pak zajisté ocení i další kytičkové náušnice, které najdete pod názvem "Dětské náušnice DD04". Ty totiž na první pohled zaujmou krásným a velkým čirým zirkonem.

 

 

Zlaté náušnice s čirým zirkonem jsou elegantním šperkem pro děti

 

 

Motýl a pecičky

 

Kromě náušnic s kytičkou ale v naší nabídce najdete i další krásné dětské náušnice. Například zlaté pecičky, které jsou také doplněny krásnými zirkony, a to buď fialovými, nebo modrými. Pokud ale kamínkům zase tolik nefandíte, určitě vás zaujmou třeba náušnice ve tvaru motýla, které jsou kompletně vyrobeny ze žlutého zlata.

 

 

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Ještě krabička na šperky

 

Pakliže náušnice kupujete jako dárek, nezapomínejte ještě na krabičku na šperky, do které je budete moc uložit. Ta se navíc nositelce bude hodit i poté, a to na odkládání náušnic. Co třeba elegantní krabička na náušnice v barvě bordó či tmavě modré?