Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

15. 07. 2021 | Události

Zlaté přívěsky s letní tématikou

Letní prázdniny jsou tu a už se nepochybně těšíte na to, až se po dlouhé, koronavirem vynucené odmlce znovu podívate do zahraničí, nejlépe k moři. Na procházky po palmových riviérách je ovšem třeba se správně vyparádit zlatým přívěskem na léto! A proto, že je léto plné radosti a světla, určitě vám příjdou vhod naše typy na krásné zlaté přívěsky s letní tematikou?

 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlatý přívěsek delfín třikrát jinak

 

Skvělou letní volbou je nepochybně přívěsek zlatý delfín, tedy přívěsek v podobě jednoho z nejkrásnějších mořských tvorů. Mezi našimi zlatými letními přívěsky najdete hned tři takové zlaté mořské delfíny. První z přívěšků je lesklý, jednoduchý a elegantní, což z něj dělá letní přívěsek vhodný pro každého, pro dámy i pány. Další letní přívěsek zlatý delfín je pro změnu matný s lesklými políčky a vzhledově je ideálním přívěskem i pro děti. A do třetice jde o přívěsek delfína s napůl lesklým a napůl matným povrchem.

 

 

ZZlatý přívesek delfín je ideálním šperkem do letních dnů

 

 

Přívěsek s kotvou pro námořníky

 

Zlaté přívěšky na léto ve tvaru zvířátek a mořských živočichů nepochybně ocení především dámy. V tom případě tu máme i letní přívěsek pro všechny správné námořníky! Jde o zlatou kotvu, jednoduchý a krásný lesklý letní přívěsek ze žlutého zlata. Pánové, s ním tímto letním přívěskem rozhodně zaujmete!

 

 

Zlatý hřeb - letní přívěsek mořský koník!

 

Mezi přívěsky s letní tematikou pro vás máme i jeden zlatý hřeb mezi zaltými přívěsky. A to doslova. Je jím zlatý mořský koník. Jak zajímavý a krásný tvor takový mořský koník je, tak elegantní je i zlatý přívěsek na léto v jeho podobě. Představuje totiž skvělou práci s detailem, která je znát jak v obličeji, tak i na těle. Letní přívěsek Mořský koník je stejně jako všechny ostatní přívesky vyroben ze čtrnáctikarátového zlata, v tomto případě žlutého. Je lesklý a hodí se úplně pro každého, takže pokud hodláte darovat letní přívěsek někomu blízkému, zaručeně zabodujete!

 

 

 

Zlatý přívěsek mořský koník je jedním z nejkrásnějších šperků

 

 

Moře a přívěsky - nemusíte se bát!

Jak jsme zmínili, naše nejn letní přívěsky jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového zlata, ať už ze žlutého či bílého. A protože jsou tyto letní přívěsky zlaté, nemusíte si je na dovolené dokola sundávat, schovávat a následně zase nasazovat. Ačkoliv se spousta lidí domnívá, že slaná mořská voda může zlaté letní šperky nenávratně poškodit, opak je pravdou. Naopak mořská voda zlatým letním přívěskům velice prospívá a přirozeně je čistí, což pro zlato platí obzvlášť. Až se vrátíte domů, budou se tak vaše letní přívěsky lesknout jako nové!