Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

09. 06. 2021 | Materiály

Nové přívěsky z bílého zlata

Na přívěšky se bílé zlato mezi lidmi, ať už milovníky šperků či prostě jen těmi, kteří hledají vhodný módní doplněk, těší čím dál větší popularitě. Celou řadu výrobků / přívěšků / řetízků z bílého zlata najdete i v naší nabídce zlatých přívěsků a řetízků. A možná vás bude zajímat, že jsme nabídku bílého zlata rozšířili hned o několik zlatých přívěsků vhodných do sbírky vašich zlatých šperků.

 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Bílé zlato se hodí pro jednoduché a symbolické přívěsky

 

Můžete si říct, že mezi přívěšky z bílého zlata pro ty méně náročné, bude nepochybně vhodný přívěšek v novém unikátním provedení. Mazi novými přívěšky z bílého zlata se jedná o zlatý přívěsek bílý čtyřlístek. Jde nejen o decentní a elegantní šperk, ale jakožto symbol štěstí, zároveň i o ideální dárek pro každého blízkého, ať už pro chlapce či dívky.

 

 

Přívěšky s bílého zlata s kamínkem - je libo zirkony?

 

Oblíbeným doplňkem přívěsků z bílého zlata bývají zirkony, tedy drobné kamínky, které jsou pohledem oka prakticky nerozeznatelné od pravých diamantů. Několik přívěsků z bílého zlata osázených zirkony právě i v naší nabídce najdete. Jde třeba o krásný bílý křížek se zirkony, který se rozhodně vyjímá v porovnání s klasickými jednoduchými přívěsky s touto křesťanskou proprietou.

 

 

 

Přívěšky bílá sova a bílý anděl

 

Tyto bílé přívěšky řadíme mezi největší hity mezi novými přívěšky z bílého zlata. Jsou to přívěšky poněkud propracovanější, zároveň s tím, že je zde použitý materiál bílé zlato se zirkony, jde o přívěsky z bílého zlata / naše novinky, které se teší největší popularitě.  Prvním z nich je přívěšek krásná bílá sova s matným povrchem, jejíž peří na břiše představují opět zirkony. Stejně tak má z těchto nádherných kamínků vyrobené i oči. Druhou variantou přívěšků z bílého zlata je pak zlatý anděl, který je taktéž osázen zirkony.

 

 

 

 

Zlatý přívěsek se sovou z bílého zlata a se zirkony

 

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Bílé zlato se žlutým - přívěšky kombinace

 

Zlaté přívěšky z kombinace zlata bílé a žluté barvy dělá z přívěšků originály. Bílé zlato svou barvou připomíná stříbro, a to kvůli větší příměsi stříbra samotného. Žluté zlato má typickou zlatavou barvu. To ale neznamená, že se k sobě nehodí, naopak se mezi zákazníky těší velké popularitě přívěsky kombinované právě z těchto dvou typů zlata. Nepochybně vás přesvědčí třeba náš zlatý přívěsek ve tvaru srdce, kde obě části, tedy ta ze žlutého a ta z bílého zlata, vypadají jako sešité.

 

 

 

 

 

Zlatý přívěsek s andílkem krásně kombinuje žluté a bílé zlato

 

 

 

 

Krásný a majestátní je pak náš další přívěsek kombinovaný ze žlutého a bílého zlata. Tím je zlatý přívěsek s andělem, jehož tělo představuje klasicky zlatavá barva a vlasy i andělská křídla jsou naopak vyobrazeny bílým zlatem..