Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

16. 11. 2020 | Motivy

Zlaté přívěšky Lev - pro milovníky zvířat

Přívěšek se zlatým lvem je pro všechny milovníky šperků zážitek. Nejen pro vás, patříte-li k milovníkům zvířat. Takových zlatých přívěšků je na našem e-shopu s klenoty a šperky celá řada, a vás jistě zlatý přívěsek také zaujme. Ze šperků se vířecími motivy, nejem přívěšky se lvem, si jistě najdete právě i to vaše oblíbené zvíře. A okolí se pak můžete chlubit nápaditým a mimořádně originálním přívěškem se zlatám lvem!

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Přívěsek se lvem - králem divočiny

 

Jedním z takových zlatých přívěsků je třeba přívěsek se samotným králem zvířat - lvem! A to rovnou ve dvou různých podobách. Jednou z nich je jednoduchý přívěsek se lvem, vhodný taképro děti. Přívěšek lev je velmi lehký, váží pouhých 0,75 gramů. To druhý lví přívěsek už je výraznější, jde totiž o "zlatý přívěsek lev s hřívou". Jak už název napovídá, šmrnc tomuto luxusnímu šperku dodává majestátní lesklá hříva...

 

 

Zlatý přívěsek se lvem se pyšní majestátní lesklou hřívou

 

Přívěšek Lev nebo snad tygr?

Neméně stylový, elegantní a originální je i přívěsek s dalším oblíbeným divokým zvířetem. Řeč je samozřejmě o tygrovi. Zlatý přívěsek hlava tygra nepochybně zaujme především propracovanými detaily jako jsou tesáky, kníry, čumák, oči nebo flekatá srst. Takový přívěšek tygr je ideálním dárkem pro muže, ženy, kamarády, zkrátka líbit se bude úplně každému! .

 

 

 

 

Lehounký slon jako přívěsek pro děti

 

Ti, kterým zlatý přívěsek se lvem či tygrem přijde snad trochu ostrý, tu máme jiné zvíře typické pro divočinu, avšak mnohem mírumilovnější - slona! Opět si zlatý přívěsek se slonem můžete vybrat ve dvou podobách. V jednom případě jde o mimořádně lehký přívěšek  malého zlatý slon s kompletně lesklým povrchem, podruhé o dost podobný přívěšek ze zlata, nicméně trochu většího slona zčásti lesklého a zčásti matného. Takový zlatý přívěsek se slonem je vhodným dárkem zejména pro děti, potěšíte s ním ale úplně kohokoliv!.

 

 

 

Zlatý přívěsek se slonem je ideálním dárkem pro děti

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Žluté zlato a čtrnáct karátů pro váš přívěsek

 

Zlaté přívěsky přívěšky s motivem: lev, tygr a nebo slon, jsou vyrobené ze žlutého čtrnáctikarátového zlata. Tento materiál použitý pro výrobu přívěšků se lvem tygrem a nebo třeba slonem má tyto základní charakteristiky: Jde o zlato s typickou žlutou barvou, které je tvořeno především slitinami zlata, stříbra a mědi, ale i dalších kovů, zlato samotné tu má však samozřejmě největší zastoupení.

 

 

 

 

 

 

Přívěšky ze zvířecí říše

Zlatý přívěšek s kočkou a kotětem

Přívěšky se zvířaty ze zlata

Přívěšek se zlatým lvem

Přívěšek s kotětem

Koně přívěsky ze zlata

Přívěšky s motivem zvíře