Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

12. 02. 2021 | Motivy

Zlaté přívěšky s egyptským motivem

Zlaté přívěsky s egyptským motivem. Jedním z nejvíce fascinujících období světové historie je bezpochyby starověký Egypt. Přívěšky ze zlata s sáženými faraoniy, překrásnými princeznami a královnami... Šperky, přívěsky nevyjímaje byli vlastní i starobylým egyptským cicilizacím. V neposlední řadě byli staří Egypťané průkopníci v klenotnictví a šperkařství a výrobě přívěsků, jejich styl plný zlata a majestátní elegance je okouzlující dodnes. A proč dnešní šperky a zlaté egyptské přívěsky tak trochu nespojit?

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlatý přívěsek - Faraon

 

Faraon na zlatém přívěsku, skvělý motiv. V naší nabídce najdete krásný zlatý přívěsek s faraonem, který působí přesně tak majestátně, zlatý přívěsek s Faraonem, jako by šlo o historický kousek vyrobený v samotném Egyptě. Přívěsek s Faraonem, to je to elegentní šperk ze čtrnáctikarátového žlutého zlata, které je na mnoha místech doplněno bílým zlatem. Zlatý originální přívěsek s faraonem jak pro pány, tak i pro dámy.

 

 

ZZlatý přívěsek faraon je elegantním a majestátním šperkem

 

Zlatá královna Nefertiti - přívěšek na krk pro dámy a děvčata

Zlatý přívěsek s motivem jménem Nefertiti je synonem krásy. Takový přívěšek Nefertiti nosila ho totiž půvabná egyptská královna a manželka velkého faraona Achnatona. A proto je krásný i náš zlatý přívěsek Nefertiti, vyrobený taktéž ze čtrnáctikarátového žlutého zlata. Povrch zlatého přívěsku s Nefertiti je lesklý a spolehlivě upoutá pozornost. Jde o mimořádně působivý kousek z kategorie dámských přívěsků.

 

 

Zlatý přívěsek Nefertiti zobrazuje půvabnou a slavnou egyptskou královnu

 

 

Přívěšek Nefertiti si zaslouží krásný řetízek

 

Blíží se svátek svatého Valentýna, a pokud některý z přívěsků s egyptskými motivy plánujete věnovat jako dárek, pak by takovýto přívěsek jako dárek měl být samozřejmě dárek kompletní! To znamená, že zlatý přívěsek s egyptským motitvem musí být na co pověsit! A zaručujeme vám, že přívěšky s egyptem perfektně padnout na některý z našich zlatých řetízků. Volit můžete mezi jednoduššími a decentními zlatými řetízky, jako je například zlatý řetízek Anker nebo Venecia, ale k přívěsku s faraonem nebo královnou Nefertiti se zajisté hodí třeba i silnější řetízek Panzer, Lambada a další..

 

 

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

A krabička na šperky!

 

Nakonec nezapomeňte elegantní egyptský přívěsek zabalit tak, jak se u dárku v podobě šperku patří. Skvěle vám poslouží některá z našich krabiček na šperky, třeba krásná semišová krabička v elegantní barvě bordó!.