Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

11. 06. 2021 | Příležitosti

EURO je tu a my máme přívěsky se řetízky pro všechny fanoušky fotbalu!

Fotbalový přívěsek na řetízek k příležitosti šampionátu EURO 2021. Poč ne?! Svátek všech fotbalových fanoušků je. O důvod víc pořídit chlapci překrásný zlatý přívěsek s fotbalovým motivem. Odstartovalo mistrovství Evropy, kterému nikdo neřekne jinak než EURO. A právě při této příležitosti vám představujeme naše zlaté přívěsky a řetízky s fotbalovou tematikou. Takový zlatý šperk by neměl chybět ve výbavě žádného správného fandy! K oblíbeným přívěskům a řetízkům patří: zlatý fotbalový míč, zlatá fotbalová kopačka, zlatý fotbalový míč s kopačkou.

 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlatý přívěsek fotbalový míč na EURO 2021

 

Prostý, jednoduchý zlatý přívěšek, ale přesto nejlíp vyjadřuje vztah nositele k nejpopulárnějšímu sportu světa. Zlatý přívěsek v podobě zlatého míče je mezi fotbalisty i fanoušky v poslední době mimořádně populární, nejen během šampionátu EURO 2021 UEFA. Není pochyb o tom, proč tomu tak je. Přívěsek ze zlata ve tvaru míče je menší, lehčí a není problém s ním rovnou i sportovat. Zároveň jde ale o krásný a elegantní šperk s lesklým povrchem, kterým zaručeně zaujmete!

 

 

Zlatý přívesek míč je mezi fotbalovými fanoušky populární

 

 

Kopačka - zlatý fotbalový přívesek

 

 

A pak tu máme další fotbalový přívěsek, který ocení chlapec či muž jakéhokoliv věku. Jde o zlatý přívěsek (kombinace zlaty žlutého a bílého) ve tvaru kopačky, který se vyznačuje krásným detailním zpracováním šněrování na zlatém, částečně lesklém a částečně matném povrchu.

 

 

Zlatý přívěsek kopačka je originálním přívěskem pro chlapce

 

 

Zlatá kombinace fotbalových motivů - přívesek míč s kopačkou

 

Přívěšek ze zlata kombinace fotbalocých symbolů. Líbí se vám oba fotbalové přívěsky a nemůžete si těmito fotbalovými přívěsky vybrat? Pak pro vás máme jednoduchý kompromis mezi těmito fotbalovými přívěsky. Jde o kombinaci zlatého míče a zlaté kopačky, tedy o zlatý přívesek kopačky s míčem! Ocení ji nejen každý střelec gólů během EURO 2021, ale zkrátka úplně všichni správní fanoušci fotbalu!

 

 

 

 

Zlatý řetízek přívěšek kopačka a fotbalový míč je na EURO kombinace pro fotbalisty

 

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Řetízky pro sportovce během šapionátu EURO 2021

 

Sportovní přívěšky + všechny fotbalové zlaté přívěsky jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového žlutého zlata. To má klasickou zlatavou barvu, na kterou jsme všichni zvyklí. Nezapomeňte, hlavně během EURO 2021, k přívěskům ještě na některý ze zlatých řetízků z naší nabídky, budou k nim totiž perfektně padnout! Fotbalové přívěšky, ale i přívěsky pro sportovce, kteří by chtěli fotbalové šperky nosit třeba i při sportu, zajisté ocení lehké a drobnější řetízky, jako jsou Venecia, Valis nebo třeba Anker.

 

Fotbalové přívěšky ze zlata - návrh pro kombinaci se zlatým řetízkem

Zlatý míč - fotbal

Kopačka ze zlata - přívěšek na EURO 2021