Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 8%

10. 01. 2021 | Příležitosti

Přívěšky pro děti

Přívěsek na krk, to je typ šperku oblíbený zdaleka nejen u dospělých, ale i u dětí. Ať už u dívek, či chlapců. Takový dětský přívěsek musí být ovšem originální, aby malého nositele zaujal. A my věříme, že právě na našem e-shopu takový přívěsek pro dítě najdete.

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlatý přívesek sova - pro děti od kolébky pro maturitu

 

Zaručená jistota jsou dětské zlaté přívěsky se zvířátky. Co takhle krásný dětský přívěsek sova zdobená zirkony? Takové přívěšky máme dvě, buďto Zlatý přívěsek sova, který je vyroben ze čtrnáctikarátového žlutého zlata s typickou žlutou barvou, anebo "Zlatý přívěsek sova bílá", ten je pro změnu z krásného bílého zlata. Oba přívěšky sovičky, jak bylo zmíněno, jsou doplněny zirkony, tedy drobnými drahokami, a to na břiše i v očích.

 

 

Zlatý přívěsek pro děti se sovou je ideálním šperkem jako dětský přívěsekděti

 

Dětský přívěsek andílek?

Pokud byste vaší ratolesti chtěli dětským přívěskem ukázat, jaký je to pro vás andílek, pak není lepší možnost, než sáhnout po přívěšku / novince z naší nabídky. Tou je zlatý přívěsek pro děti s andílkem, který je dokonce vyroben tak, že má uprostřed křídel srdce. Přívěsek anděl je taktéž vyrobený ze žlutého zlata a také je posázen zirkony, a to téměř po celé ploše.

 

 

Zlatý přívěsek andílek je posázený krásnými zirkony

 

 

Houslový klíč pro děti a muzikanty

 

Zlatý přívěsek pro děti a nejen pro malé muzikanty, ale samozřejmě pro všechny milovníky hudby tu máme jednu specialitu. Tou je jednoduchý a elegantní zlatý přívěsek ve tvaru houslového klíče. Jde o originální přívěšek, kterým potěšíte úplně každého, kdo má k hudbě dobrý vztah. Mluvíme totiž o přívěsku pro děti i dospělé, přívěsku pro dívky i chlapce, zkrátka pro každého. Je navíc velmi lehký a ani nepoznáte, že ho máte!.

 

 

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Pro dětský přívěsek ještě řetízek a je to!

 

Samozřejmě takový přívěsek musíte mít na co připnout. Máme pro vás hned několik variant zlatých řetízků, které se budou perfektně hodit právě pro děti. Tedy lehké a decentní. Můžete sáhnout třeba pro zlatém řetízku Anker, což je úplně klasický zlatý řetízek, další vhodnou variantou jsou třeba zlaté řetízky Venezia, Panzer nebo Lambáda. Ty všechny navíc můžete pořídit jak ve variantě ze žlutého zlata, tak i bílého zlata..