Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bohemia CMB,s.r.o.
Hlubočepská 37
Praha 5 152 00
tel: +420 603 892 210
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 29% Nemnoho 9% Vůbec 9%

13. 05. 2021 | Události

Zima je pryč! Máme pro vás tipy na nejlepší jarní přívěsky

Jaro je tu a s ním i naše nápady na jarní zlaté přívěky. Sluníčko svítí a teploty vystřelily vzhůru. Nastal tedy ideální čas nejen na obměnu šatníku, ale i šperkovnice, protože teď budete moct dát všechny svoje módní doplňky a zlaté přívěsky zase na odiv! Máme pro vás tipy na ty nejlepší jarní přívěsky, které budou ladit s veselým počasím i rozkvétající přírodou.

 

 

 

Srdce - přívěsek bez kamínku

srdce privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,50 g

Kopačka - bez kamínku

kopačka privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,60 g

Křížek - přívěsky bez kamínku

křížek zlatý privesek bez kaminku

Zlatý přívěšek 0,45 g

 

 

Zlatý přívěsek čtyřlístek pro štěstí

 

Když jsme u rozkvétající přírody, skvělým jarním šperkem je bezpochyby náš zlatý přívěsek ve tvaru čtyřlístku. Tento přívěsek ostatně, jakožto symbol štěstí, patří mezi ty vůbec nejpopulárnější zlaté přívěsky mezi muži i ženami. Vybrat si můžete přívěsek ze dvou jeho variant, jednou je přívěsek ve tvaru čtyřlístku ze žlutého zlata, tou druhou pak přívěšek čtyřlístek z bílého zlata. Podobně symbolický je třeba i další z našich příspěvků, a to zlaté slunce.

 

Zlatý přívěsek čtyřlístek je symbolickým šperkem pro štěsí

 

Beruška přívěšek pro děti i dospělé

 

Dalším z řady přívěsků, které se dokonale hodí pro jarní období, je přívěsek zlatá beruška. Na pohled jde o přívěsek pro děti, beruška je ale velmi decentní, malá, váží pouhých 25 gramů, a tak tento zlatý přívěsek nepochybně jako doplněk ocení i všechny ženy.

 

 

 

Anebo přívěšek zlatý motýl?

 

Velmi podobnými, decentními a univerzálními přívěsky, jsou i naše dva různé modely motýlů. V obou případech jde o vizuálně prakticky stejné přívěsky ze žlutého zlata s částečně lesklým a částečně matným povrchem. Rozdíl mezi zlatými přívěsky je ve velikosti, větší přívěsek motýl má 0,70 gramů, menší přívěšek motýlek pak o polovinu méně, logicky se tak různí i cena...

 

 

 

 

Zlatý přívěsek motýl je decentním šperkem vhodným pro jarní období

 

 

 

Krabička šperk bez kamínku

krabička na privesek bez kaminku

Krabička na váš přívěšek

Krabičku? Ano, na šperk vždy!

Krabička na tvůj přívěsek

Krabička na šperky - náramek

Modrá krabička potěší srdce

krabička se hodí v modré i červené na přívěsek bez kamínků

Krabička na přívěsek - modrá

 

 

 

Ke zlatému přívěsku ještě řetízek!

 

Pochopitelně takový zlatý přívěsek musíte mít na co připnout. V naší nabídce najdete celou řadu nejrůznějších zlatých řetízků ke zlatým přívěskům, od těch nejzákladnějších a nejrozšířenějších, jako je třeba zlatý řetízek Anker či Lambáda, až po propracovanější a třeba i lehce extravagantnější řetízky, jako je řetízek Valis a další. Jak správně vybrat zlatý řetízek k přívěšku, se ostatně můžete dočíst v našem článku Typy zlatých řetízků a jak vybrat.

 

 

Krásná semišová krabička na náramek nesmí chybět, pokud jde o dárek